Танці. World of Dance

Хореографія судді довела маленьких учасників до сліз

Хореограф і суддя шоу «Танцюють всі!» поставив зворушливий дуетний танець, в якому дав танцівникам сотні можливість імпровізувати. Були в хореографії і обов’язкові елементи і рухи, які учасники намагалися відпрацювати якнайкраще. Молода танцювальна пара, Еліна Антонова і Вадим Смагін, теж намагалася повторити побачене, але у них майже нічого не виходило.

33yyz

«Спочатку на репетиції трохи не виходило, а зараз взагалі нічого», – плакала Еліна.
Перед суддями дівчинка, як могла, танцювала без підтримки партнера. «Дівчинка 10-ти років запам’ятала всю послідовність. Вона танцює і за нього, і за себе», – дивувався Костянтин Томільченко.

Читайте також: Стали відомі імена ТОП-20 кращих танцюристів країни

Коли композиція закінчилася, Тетяна Денисова вирішила поговорити з Вадимом. Вона сказала: «Сьогодні ми наткнулися на те, що ти не універсальний. Коли йде дует, то юнак зобов’язаний бути надійним партнером. Ти не вмієш танцювати в дуеті». Після слів судді хлопець покинув проект. Еліна, навпаки, почула слова похвали: «Ти в цьому танці зробила все від тебе залежне. За твоє бажання і талант ти залишаєшся з нами». Радісна дівчинка спочатку не повірила своєму щастю, а потім втекла відпочивати і готуватися до наступного випробування.

Чому судді прийняли таке рішення, дізнайтеся тут:

Video: Хореография судьи довела маленьких участников до слез

Молодая танцевальная пара, Элина Антонова и Вадим Смагин, тоже пытались повторить увиденное, но у них почти ничего не выходило.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.