Танці. World of Dance

Стали відомі імена ТОП-20 кращих танцюристів країни

Щоб потрапити в топ-20 кращих танцюристів в шоу «Танцюють всі!», Учасникам потрібно було пройти ряд останніх випробувань на міцність. Костянтин Томільченко створив чуттєву постановку, яку повинні були повторити учасники сотні. Суддя працював разом з віртуоз-оркестром «Kiev Tango Project», і танцюристи виконували хореографію під музику, яка постійно змінювалася в ритмі і гармонії. «Мені дуже хочеться, щоб кожен знайшов щось своє. Ви можете інтерпретувати все по-своєму», – сказав суддя, але деякі танцюристи спотворили хореографію і не зрозуміли задумку Костянтина.

4554

Крім тонкої постановки хореографа учасників чекало більш складне завдання – самим поставити груповий танець на нічний хореографії. Танцюристи лаялися, не хотіли прислухатися один до одного, танцювали кожен за себе, забуваючи про те, що у них спільна мета і ідея танцю. Не шкодуючи нікого, судді відправили додому занадто амбітних і тих, хто не проявив себе досить добре. Незабаром зі ста талановитих танцюристів залишилося всього 40, і кожен мав шанс потрапити до ТОП-20.

До двадцятки кращих танцюристів України увійшли найталановитіші учасники восьмого сезону! З дівчат кращими стали Стефанія Мфуну, Христина Заяць, Дар’я Коваль, Тетяна Огурцова, Еліна Антонова, Тетяна Вицуп, Анна Коростельова, Джейн Ситенко, Олександра Бородіна, Марина Мазепа і Олена Подольська.

Читайте також: Константин Томильченко рассказал о работе с оркестром «Kiev Tango Project

З хлопців до складу ТОП-20 кращих танцюристів України увійшли Віктор Томашек, Володимир Галенко, Владислав Хрістюха, Станіслав Турмович, Тимофій Пендик, Ілля Мірошниченко, Ільдар Гайнутдінов, Бахтіяр Ібрагімов, Роман Невінчаний, Ілля Чижик і Дмитро Позовний.

Саме ці хлопці та дівчата будуть боротися за головний приз восьмого сезону шоу «Танцюють всі!» та звання кращого танцюриста країни! «Це нове танцювальне покоління. Ви в них обов’язково закохаєтесь», – сказала про учасників ведуча проекту, Лілія Ребрик.

Більше інформації про учасників читайте ТУТ

Дивіться оголошення ТОП-20 прямо зараз:

Video: Стали известны имена ТОП-20 лучших танцоров страны

В двадцатку лучших танцоров Украины вошли самые талантливые участники восьмого сезона!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.