Танці. World of Dance

Учасниця вразить суддів відвертим екзотичним танцем!

Чекати залишилося зовсім недовго! Вже цієї п’ятниці, 2 вересня, відбудеться прем’єра найтанцювальнішого, а в цьому сезоні ще й найінтернаціональнішого, шоу країни!

Танцюють всі 9 випуск 1 дивитися онлайн 02.09.2016!

жюри

Першими танцюристами, які поборються за місце у сотні кращих, стануть мешканці Дніпра. Повір, ці учасники перевернуть твоє уявлення про танці і здивують можливостями тіла!

Оцінювати танцювальну майстерність учасників у 9-му сезоні будуть наші незмінні і справедливі судді – Тетяна Денисова та Влад Яма. До них приєднається мудрий і вже улюблений Раду Поклітару. Не обійдеться і без нововведень. У цьому році на місці четвертого члена журі побуває не один фахівець своєї справи, а першим стане епатажний хореограф-постановник, експерт шоу «Супермодель по-українськи» Річард Горн!

ричард горн

Одна з найяскравіших конкурсанток 1-го кастингу – ефектна дівчина з Білорусі. У рідній країні її танці називають занадто відвертими, а ось сама красуня пишається власними вміннями, адже їй є, що показати. Вона запалить на сцені так, що у суддів відніме дар мови… А Річард Горн назве її «гарячою штучкою». Це неможливо пропустити!

1

Ще один учасник прийде на кастинг, щоб продиктувати свої правила шоу, і неважливо, що йому всього лише 5 років! Він точно зможе за себе постояти! Члени журі зрозуміють, що маленького боксера краще не засмучувати… Річард Горн миттєво захоче віддати малюкові заповітний квиток! Невже хлопчикові навіть не доведеться танцювати?

Читайте також: За звання кращого танцюриста позмагається юна інтернет-зірка! (ВІДЕО)

Також нагадаємо, що наступні кастинги оцінять: постановник неймовірних шоу для «Cirque du Soleil» Кевін Інує, відомий як TOKYO, польський хореограф, телеведучий і суддя танцювальних шоу Міхаль Пиріг, нідерландський хореограф, суддя «Танці з зірками» на СТБ у 2011 році Яакко Тойвонен.

Читайте також: Новий сезон «Танцюють всі! — 9 »: чого чекати?

Не пропусти перший випуск проекту «Танцюють всі – 9!» 2 вересня, о 20.00, на телеканалі СТБ! Новий сезон змусить тебе затанцювати!

Video: Участница поразит судей наповал откровенным танцем !

Ждать осталось совсем недолго! Уже в эту пятницу, 2 сентября, состоится премьера самого танцевального, а в этом сезоне еще и самого интернационального, шоу страны!

Video: Участница поразит судей наповал откровенным танцем !

Ждать осталось совсем недолго! Уже в эту пятницу, 2 сентября, состоится премьера самого танцевального, а в этом сезоне еще и самого интернационального, шоу страны!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.