Танці. World of Dance

Судді назвуть імена учасників ТОП-20 восьмого сезону

Цей тиждень восьмого сезону шоу «Танцюють всі!» стане вирішальним для ТОП-100 претендентів на перемогу цього року. 100 кращих танцюристів виконають хореографію від судді шоу – Костянтина Томільченко. Однак учасників чекає сюрприз: їм доведеться танцювати під живу музику колективу Kiev Tango Project, яка буде постійно змінюватися. Чия імпровізація не справить враження суддів? А хто підкорить їх настільки, що стане учасником 20-ки кращих?

467

На сцені танцювального шоу розгорнеться справжня битва за місце під сонцем. Дорослі танцівники підуть на все, щоб вижити малюків з проекту, навіть на підлості. Поведінка учасників не на жарт розсердить найм’якшу суддю шоу Тетяну Денисову. Чи вплинуть злі наміри танцюристів на рішення хореографа про їхню участь у шоу?

Читайте також: Всього одна пара із сотні повторила оригінальний танець хореографів

І, найважливіше, – розкриється головна інтрига сезону: стануть відомими імена щасливчиків, які потрапили до ТОП-20 кращих танцюристів України. Танцюристи довго йшли до своєї мети, і кожен з них заслуговує звітного місця в проекті!

Хто стане учасником ТОП-20, дізнайся вже сьогодні, 30 жовтня, о 20:00, на СТБ!

Video: Судьи назовут имена участников ТОП-20 восьмого сезона

Раскроется главная интрига сезона: станут известны имена счастливчиков, которые попали в ТОП-20 лучших танцоров Украины.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.