Танці. World of Dance

Учасник із заїканням розповів про сокровенне в танці

Андрій Наконечний дуже любить танцювати, адже в танці він може бути самим собою і виражати свої емоції в повній мірі. «Заїкання у мене з народження. Я мізками все розумів, але сказати не міг. Прагнув спілкуватися, дружити, знаходити спільну мову, але були негідники, які зганяли свою злість на мені: били і ображали. Ніби тебе б’ють струмом, а ти не можеш крикнути і слова сказати – такі відчуття», – ділиться переживаннями хлопець.

jjj

Андрій самоучка, який звик важко працювати над собою. Він розповів, що любить танець за те, що мовою тіла говорити набагато легше, ніж словами. Буквально перед виступом він травмував ногу, але незважаючи на застереження лікарів, вирішив станцювати на улюбленому шоу.

Читайте також: Маленька учасниця впоралася з «дорослою» хореографією

Учаснику вдалося не все у своїй постановці, адже травма давала про себе знати. Тетяна Денисова запитала Андрія, що у нього з ногою, але той вперто твердив, що все в порядку, і він зможе боротися. «У тебе податливе тіло і є пластика. Нам здається, що в тебе є перспектива», – сказала танцівнику суддя і відправила його на хореографію. Після вечірнього випробування Андрій покинув проект, але не опустив руки і подякував глядачам і суддям за підтримку.

Зворушливий танець Андрія дивіться тут:

Video: Участник с заиканием рассказал о сокровенном в танце

Андрей самоучка, и он привык работать над собой. Парень заикается и признается, что любит танец за то, что языком тела говорить намного легче, чем словами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.