Танці. World of Dance

Танець дівочого колективу викликав обурення суддів

Кастинг «Танцюють всі!» в Полтаві відбувся! Цього року на проект повернулося багато танцівників, які на певному етапі закінчили свою боротьбу в минулих сезонах. Антон Ольховик на прізвисько Ван Дамм розчарував суддів, але вони все ж дали йому шанс поборотися за квиток на хореографії. Хлопцеві була дуже важлива думка Костянтина Томільченка, який наприкінці, незважаючи на сумніви, підтримав його: «Я сподіваюся, що в тебе вийде».

вв

Дмитро Шмиговський провалив хореографію Раду Поклітару в минулому сезоні, але навіть відсутність судді не допомогла йому відразу прорватися до сотні – хлопець відправився на вечірнє випробування. Михайло Малахов прийшов, на його думку, новою і більш мужньою людиною, але члени журі не розділили його думку, і отримати квиток хлопець так і не зміг. «Нічого не вийшло», – засмутився танцюрист, вийшовши з вечірнього іспиту.

Учасники намагалися здивувати суддів: вони танцювали на ходулях, використовували атрибутику інших шоу СТБ і пробували пройти кастинги на інші шоу, а також співали і робили ставки на гарну зовнішність або незвичайний образ. Судді ж завжди оцінювали лише танець, емоції в ньому, а також уміння розуміти те, про що людина танцює.

Одним з номерів, який найбільше запам’ятався, став виступ сорокарічної Ольги Репиної на пілоні. Колишня балерина настільки сподобалася Тетяні Денисової, що суддя запросила жінку на хореографію.

Читайте також:  Лілія Ребрик розповіла, хто допомагає їй з дитиною

Резонансним вийшов виступ дівочого колективу, який прийшов заради участі Насті Білоус, дочки тренера. Члени журі визнали несправедливим, що дівчатка не боролися кожна за себе, і дозволили їм теж брати участь у шоу. Це обурило їхнього тренера, але підопічним вона сказала: «Це було непогано, молодці».

У підсумку Настю і її подружку Катю відправили на хореографію. «Маленька Катюша сподобалася нам більше за всіх. Запрошуємо тебе на хореографію, ти цього заслужила», – з посмішкою сказала Тетяна Денисова. «Я знала, що буде така реакція. У мене був вибір виставити одну людину, яка була краще готова», – образилася тренер дівчаток.

Читайте також: Влад Яма запросив на кастинг свою 11-річну ученицю

Останнє випробування полтавського кастингу проводив переможець шостого сезону «Танцюють всі!» Володимир Раков і фіналістка третього сезону Катерина Білявська. Для вечора вони вибрали хореографію для дорослих, але адаптували її для молодших учасників.

Багато танцюристів з гідністю впоралися із завданням і отримали заповітні квитки. Особливо відзначили судді дует Дмитра Шмиговського Катерини Нікітіної. «Була зв’язок, дует склався, і ви удвох отримуєте квитки», – обрадувала танцівників Тетяна Денисова.

Яким був кастинг у Полтаві, дивіться тут:

Video: Танец девичьего коллектива вызвал негодование судей

На кастинге "Танцюють всі!" в Полтаве танцовщики удивляли танцами на ходулях, яркими образами и пытались добиться большего успеха, чем в прошлых сезонах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.