Танці. World of Dance

Влад Яма запросив на кастинг свою 11-річну ученицю

У цьому сезоні в проекті «Танцюють всі!» були зняті вікові обмеження, і юні танцівники мали можливість взяти участь у шоу. Багато новачків і досить впевнених у собі дітей підкорювало сцену шоу, щоб заявити про себе Україні.

hj

Однією з таких активних дітей стала Соломія Ткачевська. На інтерв’ю дівчинка розповіла, що вчиться танцювати в школі Влада Ями. Дівчинка навіть танцювала зі своїм учителем і кумиром на одній сцені. Вона мріє бути схожою на свого наставника. «Він дуже переживає за свою школу, показує, як правильно робити рухи. Владислав Миколайович чесний, добрий і багато жартує», – поділилася враженнями дівчинка.

Читайте також: Хлопець проміняв медовий місяць на танцювальний проект

Сам суддя зізнався, чому він запросив ученицю на кастинг: «Коли я подивився, які діти до нас приходять, зрозумів, що Соломія цілком готова поборотися за місце в сотні. Тому я подзвонив педагогам своєї школи і запропонував їй приїхати до нас на кастинг». Влад пояснив, що не збирався допомагати дівчинці й підсуджувати, а просто хотів перевірити, на що вона здатна.

Для виступу Соломія вибрала образ дикунки, який сподобався суддям. «Ти з честю відстояла і своє, і трохи моє ім’я», – резюмував Влад Яма, а Тетяна Денисова з посмішкою вручила дівчинці квиток до сотні.

Яскравий танець учениці Влада Ями дивіться в ВІДЕО:

Video: Влад Яма пригласил на кастинг свою 11-летнюю ученицу

На интервью девочка рассказала, что учится танцевать в школе Влада Ямы. Она даже танцевала со своим учителем и кумиром на одной сцене.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.