Танці. World of Dance

Хлопець проміняв медовий місяць на танцювальний проект

Михайло Левоцький мріяв потрапити на шоу «Танцюють всі!», тому новина про початок кастингів повністю зруйнувала всі його плани. Всього за місяць до виступу хлопець одружився і збирався виїхати на відпочинок разом з молодою дружиною. «У нас був запланований медовий місяць, але тут з’явився проект. Ми вирішили, що такий шанс буває дуже рідко. Замість того, щоб відпочивати і загоряти, я готувався в залі. Я повинен довести своїй дівчинці, що вона не дарма мене сюди пустила», – поділився учасник.

oyi

Для свого номера він вибрав незвичайний реквізит – велике кільце, на якому учасник виконував різні рухи. Судді все чекали, поки Михайло покаже щось дійсно незвичайне і видовищне, але так і не дочекалися. Костянтин Томільченко зазначив, що танець хлопця був непереконливим, а Влад Яма дав хлопцеві шанс поборотися за можливість залишитися на проекті. «У нас залишилися сумніви, але я думаю, потенціал у вас є», – сказав Влад Яма, відправивши Мішу на вечірнє випробування.

Читайте також: Костянтин Томільченко станцював на кастингу разом з учасником

Запальна самба виявилася непоборним завданням для учасника. «Наприкінці я зірвався, але всередині був карнавал», – почули судді від Мишка. Тетяна Денисова не стала тягнути і відразу озвучила рішення: «Твоє виконання нас не влаштовує, але ми раді, що ти взяв участь».

Чому хлопцеві не вдалося пройти до Топ-100, дивіться тут:

Video: Парень променял медовый месяц на танцевальный проект

Всего за месяц до выступления парень женился и собирался уехать на отдых вместе с молодой женой. Он решил вместо медового месяца начать подготовку к шоу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.