Зважені та щасливі

Хто програв битву слабких в 15 випуску?

На 15 тижні учасники «Зважені та щасливі»-7 боролися за право залишитися в таборі на битві слабких. Хто склав конкуренцію парі Червоних і приєднався до них в боротьбі за життя? Яким чином пари без чорних футболок могли вплинути на результат битви? Хто здобув перемогу та залишився на проекті? Відповіді на ці та інші питання в матеріалі.

3333344

Цього сезону пари, які показали найгірші результати на зважуванні, отримують чорні футболки. Наприкінці кожного третього тижня вони змагаються між собою на битві слабких, щоб визначити, хто залишиться на проекті, а для кого схуднення в таборі «Зважені та щасливі»-7 закінчиться.

Читайте також: Учасники «Зважені та щасливі» почали підготовку до весіль

На 15 тижні в запеклій боротьбі зійшлися Червоні та Сині. Пару Руслани та Ігоря по праву можна вважати ветеранами битви слабких, адже вони боролися за місце на проекті вчетверте. Крім того, їхня пара досі залишалася непереможеною!

46

Однак цього разу умови битви шокували навіть Синіх. Випробування проходило на воді… До катера, який на швидкості відвозив учасників «додому», ззаду були прив’язані три надувні таблетки. Завданням було перебратися з останньої таблетки на першу, а потім відв’язати мотузку. Але, важлива деталь, зробити це потрібно було швидше за суперника!

Читайте також: Хто залишив «Зважені та щасливі»-7 в 15 випуску

Завдання потенційних претендентів на виліт ускладнювали ще й учасники без чорних футболок. Блакитні та Помаранчеві кидали в обрану ними пару кульки з водою.

39

Марті та Андрію, незважаючи на всі труднощі, таки вдалося впоратися із завданням. Однак в підсумку переможцями битви слабких черговий раз стала пара Руслани та Ігоря, які відв’язали таблетки від катера на 3.5 хвилини швидше…

43

«Ми не розчаровані, що йдемо, не дочекавшись фіналу. Наша пара досягла величезних успіхів і вдома руки не опустимо. Україно, ми обіцяємо тебе здивувати», прокоментували свій відхід Марта та Андрій.

51

Як на їхній відхід відреагували інші учасники – дивіться у відео:

Video: Зважені та щасливі 7: хто програв битву слабких в 15 випуску?

На 15 тижні учасники «Зважені та щасливі»-7 боролися за право залишитися в таборі на битві слабких. Хто склав конкуренцію парі Червоних і приєднався до них в боротьбі за життя? Яким чином пари без чорних футболок могли вплинути на результат битви? Хто здобув перемогу та залишився на проекті?

Читайте більше цікавих новин у Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.