Зважені та щасливі

«Зважені та щасливі»-7: результати зважування 13 тижня

Учасники «Зважені та щасливі» цього тижня нарешті зняли з себе спортивний одяг та з’явилися перед глядачами в абсолютно новому для себе образі. А також, після 13-тижневої розлуки, вони зустрілися зі своїми рідними. Але як цей фізично та емоційно складний тиждень відбився на результатах зважування? Хто показав найкращий результат, а яка пара отримала чорні футболки – читайте в матеріалі.

2

Першими на ваги стали Наталія Токарева та Олексій Добрянський. Нагадаємо, що саме Блакитні стали переможцями у випробуванні та отримали бонус в 1 кілограм. До того ж, вони на двох скинули 2 кілограми, що разом з бонусом становило 1.68% від зайвої ваги.

3

Найбільше цього тижня скинула пара Помаранчевих. Незважаючи на антибонус, вони показали найкращий результат. Аліні вдалося позбутися 2 кілограмів, а Максим при вазі  92 кг скинув 4. У відсотковому співвідношенні – 2.65%.

8

Руслана Писанка та Ігор Ісаков перед зважуванням були сповнені оптимізму. Однак, незважаючи на впевненість Руслани, Синім ледь вдалося обійти жовту лінію. Учасники скинули по одному кілограму, що в підсумку становило всього 0.77%.

5

Такий же результат показала і пара Червоних. Нагадаємо, що минулого тижня Андрію вдалося схуднути на 6 кілограмів, що дуже здивувало інших учасників. Однак цього разу Андрій та Марта скинули по 1 кілограму, що у відсотках – 0.77%. Саме їхня пара стала першими учасниками п’ятої «Битви слабких».

4

Як учасники відреагували на результати, а також як це прокоментували Марина і В’ячеслав Узелкові – дивіться у відео:

Video: «Зважені та щасливі»-7: результати зважування 13 тижня

Учасники «Зважені та щасливі» цього тижня нарешті зняли з себе спортивний одяг та з'явилися перед глядачами в абсолютно новому для себе образі. А також, після 13-тижневого розставання, вони зустрілися зі своїми рідними. Читайте, як цей фізично та емоційно складний тиждень відбився на результатах зважування, хто показав найкращий результат, а яка пара отримала чорні футболки.

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.