Коли ми вдома

Катерина Кістень поділилася секретами краси

Ще в Давньому Єгипті, Греції та Римі жінки використовували безліч засобів, щоб зберегти свою молодість і красу. Представниці прекрасної половини завжди прагнули надати шкірі обличчя ніжного кольору і загадкового сяяння: маски для обличчя, різні суміші – у кожної жінки були свої таємні рецепти. Але актриса серіалу «Коли ми вдома»  Катерина Кістень вважає, що головний секрет – зовсім не в цьому.

+0L2A9339

«Поки що моя стратегія догляду за собою не змінилася: я за комплексний підхід. Людина повинна бути внутрішньо активною. Коли ти впадаєш в стан «слизу» – весь такий плаксивий, ниючий, незадоволений, відразу цвіллю покриваєшся, миттєво вилазять всі болячки і проблеми, ти починаєш їх заїдати, звісно, роз’їдаєшся, а далі замкнуте коло. Тому спосіб життя повинен бути рухливим. Найстрашніше – коли людина зупиняється і не бачить перспектив. Думаю, варто частіше міняти свої звички. Це вносить корисний дискомфорт, тому що виколупує тебе з насидженої місцини, змушує пробувати нове».

Більше на тему: Тетяна Шеліга: підтримка людей — достобіса приємна штука!

Хороші думки зроблять тебе здоровішим, ніж будь-які ліки. І в їжі так само – все, за словами актриси, повинно бути збалансованим:

  1. Ти можеш себі дозволяти все, що хочеш, просто знай міру.
  2. Смачненького має бути потроху.
  3. Наш організм дуже чуйний, потрібно навчитися його слухати.
  4. Якщо він хоче чогось, потрібно йому це давати, потрібно його балувати. Але Катерина жартома попереджає, що «якщо його набивати від пуза по самі вуха, то вуха зазвичай закладає, і вже нічого не почуєш».

Більше на тему: Катерина Кістень зізналася, чому грає в реальному житті

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: