Коли ми вдома

Тетяна Зіновенко: Ми з Богданівною — одне ціле!

Тетяну Зіновенко часто називають найвідомішою свекрухою країни. І з цим неможливо посперечатися, адже в серіалі «Коли ми вдома» Наталія Богданівна весь час вчить невістку Оксану премудростям сімейного життя, пестить і плекає свого улюбленого сина і не припиняє дивувати глядачів своєю яскравою зовнішністю. Про свого персонажа, казуси на зйомках і серіальні секрети – далі в матеріалі.

тетяна зиновенко

Глядачі телеканалу СТБ вже побачили серії п’ятого сезону «Коли ми вдома». За чотири роки роботи на проекті у вас з’явилися якісь секрети підготовки до зйомок?

Головний секрет вчасно прочитати сценарій. А якщо без жартів, то секретів особливих немає. Все як завжди: «покидали» текст, придумали фішечки, зарядилися позитивом. Перед тим, як увійти в кадр, ми, звичайно ж, жартуємо і підтримуємо один одного. І… Камера! Мотор! А тут вже не до сміху, оскільки сміх справа ой яка серйозна. Все по-чесному. Адже все вирішує майданчик і режисер. Напевно, саме це і називають «секретами підготовки» (сміється. — Прим. ред.).

А як ви ставитеся до імпровізацій на зйомках? Часто доводилося вигадувати жарти для Богданівни?

В основному все, що ви бачите, це імпровізація. Адже підготовлений тільки сценарій, підготовлені тільки букви. І то, іноді вони у нас теж змінюються, сценарій переписується. Тому імпровізація наше все! І це дуже рятує, коли слів не так багато, а жити в кадрі потрібно.  А як? Чим? Знову ж таки, виходячи з образу,  характерними пристосуваннями. Розкрити книгу або з сумки щось взяти, або поставити щось на стіл. Ці фішечки обов’язково знаходяться в процесі! Ось це і є імпровізація безпосередньо на майданчику.

Аж надто довго живуть наші образи. Аж надто давно наші характери прижилися. І ми вже існуємо в запропонованих обставинах зі своїм багажем і набором звичок. Але ж з’являється багато цікавих ситуацій, яких ще не було за 5 сезонів. І то, як поводитися, ми вирішуємо разом з режисером. Щоб це виглядало і смішно, і правдоподібно.

Ви так захоплююче розповідаєте про свою роботу!

Так, акторство це дуже цікаво. Коли ти заповнюєш кадр настільки, що цікаво за тобою слідкувати не лише об’єктиву камери і оператору, не лише режисерові, але й усій знімальній групі. Коли відчуваєш, що тебе люблять, цінують і підтримують. Цікаво, навіть коли працюєш мовчки, нічого не озвучуючи.

Більше на тему: Олена Алимова: Мені важливо, щоб взаємини на майданчику були близькими

Робота і правда дуже захоплива. Особливо, коли перевтілюватися потрібно в такого експресивного героя. А що чекає Богданівну в 5 сезоні?

Так! Богданівна  ще та штучка (сміється. — Прим. ред.)! Не хочу розкривати всі таємниці. І я впевнена, що глядачеві буде дуже цікаво! У мене життя кипить  ви ж знаєте, що Богданівна не може існувати просто так! Якщо вона з’являється, то конкретно! Ось, до речі, у нас вже була одна серія про те, як Тарас вирішив, що мама у нього, виявляється, сиділа у в’язниці. А насправді звичайно ж, ні. Вона розповідає, як заробляла гроші. Так, їздила по зонах, по в’язницях і співала блатні пісні. І так, було у мене у Богданівни  прізвисько, псевдонім Ната-Ліса. Це був один з яскравих моментів, коли від сміху не могли нормально продовжувати зйомку. Сподіваюся, глядач це оцінить! А ще Богданівна жінка, яка хоче простого людського і жіночого щастя. У нових серіях з’являться цікаві історії і про це.

Ви говорите про свою героїню дуже душевно, з посмішкою. Але все ж, що б ви змінили в її характері, якби була така можливість?

Якщо я зміню щось у характері, вже буде не так цікаво. Я б нічого в ньому не змінювала. Може, тільки змінила б пропоновані ситуації. Написала б побільше крутих моментів в сценарії. Наприклад, як в образі Богданівни спускається ангел, який приходить в різні сім’ї та підказує героям, направляє їх на шлях істинний, або зануритися у 1718 століття і побачити себе в образі фаворитки на королівському балі, або перенестися в майбутнє… Ідей дуже багато!

FVV_7530

У вас з вашою героїнею багато схожих рис характеру?

Дуже. Просто зараз, якщо чесно, вже складно розділити мене з моїм героєм… Тому що в плані енергії, в плані руху вперед так, ми однакові! Ми дійсно одне ціле. Але я, на відміну від моєї героїні, людина, яка йде на компроміси. Я вмію слухати і намагаюся прийти до якогось спільного знаменника. Все-таки не через тиск, а через розуміння. В цьому і різниця.

Але я вже настільки сплелася з цим образом! Я вдячна долі за те, що подарувала мені таку невгамовну Наталію Богданівну, де я можу розкрити різні сторони свого характеру. Тому що чим більше незвичайних ситуацій, тим цікавіше працювати над роллю. Це і смішно, і зворушливо, і дійсно близьке народу. Тому що образ узагальнений і народний.

А багато було курйозів під час зйомок 5 сезону «Коли ми вдома»?

Щоразу щось відбувається. Це завжди щось смішне, цікаве. Одного разу ми розлили чай у кадрі. Уявляєте? Камера! Мотор! Стоять чашки, ведуть діалог Оксана і Тарас  і раптом хтось в пориві пристрасті як махнув рукою! І все! Скатертина залита, а вона, між іншим, у нас одна, в єдиному екземплярі. Зрозуміло, що ми все кинули і пішли сушити цю скатертину всією групою. Це було дуже смішно! Круто, що в таких ситуаціях ми ніколи не сумуємо, вміємо підтримати один одного і налаштувати на потрібний лад. Я вважаю, що «Коли ми вдома»  це моя сім’я. Буває, що два дні не знімаюся і я вже за ними дуже сумую, мені вже їх дуже не вистачає. І це  найголовніше.

Більше на тему: Зірка «Коли ми вдома» Костя Войтенко про дружину і доньку

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: