Коли ми вдома

Кирило Бін — про те, хто поводився непрофесійно на знімальному майданчику «Коли ми вдома»

Чоловік, який постійно ухиляється від домашньої роботи, бабій, ледачий і не до кінця чесний з коханою ось так можна охарактеризувати персонажа Олега з улюбленого серіалу «Коли ми вдома». За кадром цей смішний ледар відомий актор Кирило Бін, якому дуже подобається свій герой, навіть незважаючи на вади в характері. Якими ще секретами знімального процесу «Коли ми вдома» поділився Кирило Бін далі в матеріалі.

4J0C4371

На ваш погляд, чи важко вам дався перехід серіалу на українську мову?

Якщо вам сказати відверто, то взагалі проблем ніяких не було. Так, не у всіх колег все в порядку з українською, але це часто викликає величезну кількість ляпів і смішних накладок. Мені було з цим трохи простіше, адже в повсякденному житті я розмовляю саме українською мовою. Тому цей перехід не став для мене великою проблемою. Напевно, навіть навпаки — стало легше!

Як ви готуєтеся до зйомки? Які у вас секрети?

Мій єдиний і найпростіший секрет — вчасно прочитати серію і вивчити текст. Адже обов’язково потрібно знати текст і розуміти, про що саме ми знімаємо, який сьогодні буде сюжет, і посміятися над найсмішнішими моментами. Але не завжди в зйомках фільмів і серіалів все йде за сценарієм. Адже часто буває багато імпровізацій. Знаєте, коли працюєш з хорошим матеріалом, то він завжди провокує на якийсь розвиток дії, нові сцени, непередбачувані моменти і жарти.

З чим стикається ваш герой у новому сезоні?

Не хочу спойлерити, але мене чекає активний пошук роботи, який пройде вдало. І як результат —  я влаштуюся працювати у фітнес-клуб тренером.

IX2B4824

Як ви вважаєте, ви схожі зі своїм героєм?

Я думаю, герой став схожим на мене.

Цікава думка! А що б ви в ньому змінили?

Нічого. Взагалі нічого не хотів би в ньому міняти, адже це вже давно я сам! І ми дуже прикипіли один до одного за ці чотири роки.

Невже він вам так подобається?

Так, він крутий! Ми вже тут стільки років, що закохані один в одного! І я просто обожнюю людей з почуттям гумору! А мій герой ще й виділяється дуже тонким, іронічним гумором.

У вас дуже веселий колектив! А який день на зйомках «Коли ми вдома» вам найбільше запам’ятався?

Так, колектив у нас те, що треба! Пригадується один день, коли у нас були зйомки з поросям. Тут головна проблема була в тому, що воно таки не артист, важко з ним працювати. Воно поки не закінчило театральний інститут, тому воно і не дуже професійно поводилося. І, якщо чесно, взагалі ставилося до роботи непрофесійно. Той день був дуже веселим. Втім, як і всі дні зйомок в серіалі «Коли ми вдома»!

Більше на тему: Катерина Кістень розповіла, як лікує близьких від депресії

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: