Георгій Колдун: Люблю «Х-фактор» за те, що це не проєкт «вокальних спортсменів»

Співочий інтелігент – саме так не на камеру учасники 10 сезону «Х-фактора» називали суперфіналіста Георгія Колдуна. 43-річний телеведучий з Мінська кожен ефір дивував українських телеглядачів своєю харизмою і чарівним голосом. Але чи продовжить він займатися вокальною кар’єрою в Україні? І чи надходили артисту пропозиції про співпрацю від Олі Полякової? Читайте вже зараз!

Суперфіналіст Х фактор 10 сезон Георгій Колдун: інтерв’ю суперфіналіста

Георгій Колдун підкорював глядачів «Х-фактора» своєю багатогранністю: розум, талант і почуття гумору привели чоловіка до суперфіналу проєкту. Але як він бачить своє життя після шоу?

Георгію, чим ви будете займатися після проєкту? Чи надходять вам зараз якісь пропозиції щодо роботи?

Поки ніяких пропозицій немає, а якщо з’являться – я буду, звичайно, радий! Поки що планую якийсь час просто відпочити, поспати… Зараз я хочу відновити всі сили, які були витрачені на проєкт. Хочеться просто повалятися, книжки почитати, поспілкуватися з друзями. Відпочинку мені не вистачає, але цим варто було пожертвувати заради участі в масштабному проєкті!

Оля Полякова часто каже, що в Україні немає чоловіка, який буде ідеалом для жінок. Чи не думали ви самостійно взятися за свій образ і розвивати себе як сольного співака в Україні?

Думаю, що Оля Полякова хоче максимально сильно виставити мене в позитивному світлі. І якщо я асоціююсь з якимось позитивом у глядачів і слухачів, то це мені дуже лестить. Мені дуже складно відповісти на це питання, оскільки ще кілька хвилин тому мої мізки були заточені на участь в «Х-факторі», і зараз я буду вирішувати проблеми у міру їх надходження. Я думав про сольну кар’єру в Україні, але для цього потрібні певні передумови. Якщо складеться так, що «Х-фактор» якимось чином вплине на мої виступи в Україні, то я розумітиму, що все було недарма!

Суперфіналіст Х фактор 10 сезон Георгій Колдун: інтерв’ю суперфіналіста

А ви не обговорювали з Олею Поляковою можливу подальшу співпрацю?

Я думаю, що якщо вона захоче поспілкуватися на цю тему, то дасть знати. Але поки в рамках проєкту ми вирішували поточні питання стосовно ефірів, і я бачу, що вона дуже тепло, по-людськи до мене ставиться. Зараз я відкритий до співпраці. І люди ж теж знають, що мені не 15 років. І, при всій моїй гнучкості, все одно такі важливі речі потрібно сідати і обговорювати в тверезому розумі і здоровій пам’яті. Тому поживемо – побачимо!

У фіналі проєкту ви заспівали дуетом разом з Олею Поляковою. Як проходили ваші репетиції?

Сіли ми якось, і Оля сказала: «Ми будемо співати цю пісню!» Я сказав: «Добре, так і буде» (сміється. – Прим. ред.).

А як часто Оля Полякова приїжджала на репетиції?

Вона приїжджала настільки часто, наскільки їй дозволяв час. Я розумів, що у неї достатньо складний графік. Але вона завжди шукала можливість списатися в якихось месенджерах, поспілкуватися і обговорити якісь певні нюанси. Навіть коли не була запланована репетиція, ми сиділи в гримерці і співали цю ніжну пісню. Я їй реально дуже вдячний! На фіналі не було відчуття халтури!

Суперфіналіст Х фактор 10 сезон Георгій Колдун: інтерв’ю суперфіналіста

Вам сподобалося змагатися з Еліною Іващенко в суперфіналі шоу?

Мені цікаво було змагатися з Еліною, тому що вона – співоча! Я ніколи не вважав себе супервокалістом, просто на середньому рівні. Приємно, коли ти виходиш на одну сцену з такими людьми, як Еліна, які вміють співати, і починаєш у них вчитися… З технічного боку, Еліна – молодець! Я просто знаю, як вона займається з викладачем із вокалу. А я – самоучка, з викладачем займався разів п’ять. Але пишаюся участю в проєкті «Х-фактор»! Це дуже круте шоу! Люблю «Х-фактор» за те, що це не проєкт «вокальних спортсменів», коли люди просто ставлять собі завдання: поліпшити діапазон, техніку тощо. Тут я навчався бути різним, і це – дуже крутий досвід!

Більше на тему: ONUKA: про колаборацію із Сердючкою, відео на трек «Zenit» і поради молодим артистам

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: