Тінь кохання | 05.07.2021 | 2021

Телеканал СТБ представляє серіал  – мелодраму Тінь кохання. У серіалі ви познайомитеся з головною героїнею – Ріною, яка 10 років прожила з чоловіком Тимофієм щасливим подружнім життям, а в один день дізнається, що в нього є коханка. Дізнавшись таку новину, Ріна вирішує забрати сина та поїхати геть, але їй повідомляють, що Тимофій потрапив в автокатастрофу. У лікарні Ріна дізнається, що з чоловіком в аварії постраждала і його коханка. Незабаром суперниця вмирає, а Тимофій потребує дорогого лікування.

Несподівано Ріна дізнається, що у її чоловіка та його коханки залишився син – Павлик. Тепер, крім Ріни, про хлопчика подбати нікому… Що ж робитиме відчайдушна жінка, життя якої, кардинально змінилася буквально за кілька днів? Дивіться онлайн серіал Тінь кохання на офіційному сайті телеканалу СТБ! Вас чекає зворушливий сюжет та неймовірні життєві перипетії.

У ролях: Марія Валешна, Олександр Пашков, Артемій Єгоров, Анастасія Пустовіт, Микита Пархоменко, Владислав Романченко, Олена Стефанська, Світлана Шекера та інші.

Автори серіалу: Ірен Роздобудько, Володимир Харченко-Куліковський
Жанр: мелодрама
Кількість серій: 4
Інші серіали: Два полюси коханняСадівниця

Дивіться також: серіал Кріпосна

Дивіться серіал Як довго я на тебе чекала – всі серії онлайн

Thanks!

Our editors are notified.