Цієї миті рік потому

Як здійснити задумане, знають герої «Цієї миті рік потому»

«Цієї миті рік потому»-2018 не перестає дивувати неймовірними історіями! Схуднути майже вдвічі, подолати страшну хворобу, освідчитися у коханні — герої 17 випуску готові на все, аби досягти мети. Чи до снаги учасникам «Цієї миті рік потому» втілити мрії в реальність? Дізнайтеся у 17 випуску!

Дивитися онлайн «Цієї миті рік тому» 1 сезон 17 випуск

цієї миті рік потому

Більше на тему: «Цієї миті рік потому»: у 36 років виграти чемпіонат з pole dance

Руслан Юшкевич ділить дах над головою з тисячею домашніх комах та плазунів. Змії, ящірки, павуки, таргани та інші істоти розмістилися в 40 тераріумах у спальні героя «Цієї миті рік потому». Захоплення екзотичними тваринами — головна перешкода для створення сім’ї. Тому холостяк пообіцяв за рік зустріти другу половинку, яка полюбить його дивну «сім’ю». Чи знайшов герой кохану? Відповідь — у повному випуску «Цієї миті рік потому».

цієї миті рік потому

«За рік я навчуся ходити та гуляти надворі, як інші діти», — сказала Карина Кулібаба. Усі свої 12 років маленька дівчинка прикута до інвалідного візка. У неї є тільки віртуальні друзі. Навіть у соціальних мережах Карина приховує свій діагноз ДЦП. І зараз рідна мама Вікторія усвідомила свою провину. Жінка не приділяла дочці уваги, оскільки любила випивати чарку з чоловіком. Але тепер вона готова зробити все, аби Карина стала на ноги.

І в студію «Цієї миті рік потому» вперше в житті героїня зайшла на своїх ногах! Як їй вдалось подолати діагноз ДЦП, Карина розповіла ведучій Даші Трегубовій.

цієї миті рік потому

Володимир Горчаков тривалі роки ховав свою ліву руку через гігантську пухлину. Сьогодні чоловік не може навіть зав’язати шнурки та щодня відчуває пекельний біль. За рік герой хоче кардинально змінити життя. Чи наважиться Володимир на ампутацію, аби зберегти власне здоров’я?

цієї миті рік потому

Більше на тему: «Цієї миті рік потому»: наважитися на смертельний ризик заради повноцінного життя

«Незважаючи на свій вік, я здійсню подорож навколо світу та відвідаю 55 країн!» — заявив Юрій Заїка. За рік чоловікові виповниться 55 років, тому на ювілей він хоче об’їхати світ на велосипеді. Не підтримує спортивне захоплення героя лише син Богдан. Натомість Юрій мріє, що неординарна мета зблизить їхню сім’ю.

За рік герої відновили теплі стосунки та повернулись у студію «Цієї миті рік потому». А чи вдалось мрійнику Юрію здійснити навколосвітню подорож?

цієї миті рік потому

Композитор Олександр Задорожній таємно закоханий в одну жінку вже 20 років. Її теж звуть Саша, і вона художниця. Давніх приятелів зближує лиш творча справа та багато років дружби. Проте за рік герой наважиться освідчитися Олександрі в коханні та завоювати її серце:

«Саша дуже приваблива та хороша. Сподіваюсь, мені вдасться розтопити кригу між нами».

цієї миті рік потому

Більше на тему: «Цієї миті рік потому»: знайти рідного батька через роки

Юля Медведчук — мати-одиначка. Але біда не приходить одна: невдовзі помер батько героїні. Дівчина заїдала трагедію та думала про розлуку з коханим. Зараз вона важить 110 кг. Через зайву вагу не може нормально жити. Тому Юля пообіцяла за рік схуднути вдвічі та знайти гідного батька для свого сина.

цієї миті рік потому

«Я хочу перелетіти Дніпро на повітряних кулях», — поділився шаленим бажанням Олег Степенєв. Мета хлопця — встановити рекорд України. Одного разу Олег вже виконував подібне, коли просив кохану вийти заміж. Але через негоду велика частина куль лопнула, а хлопець впав у воду. Дівчина відповіла «так», натомість Олег не попрощався з неординарною мрією. Чи реабілітується чоловік в очах коханої та чи здійснить політ на кулях?

Більше на тему: Побороти наркозалежність та повернути рідного сина в «Цієї миті рік потому»

цієї миті рік потому

Учасник «МастерШеф»-4 Євген Полівода за рік хоче навчитися співати так само «смачно», як і готує. Після провального виступу на талант-шоу хлопець пообіцяв виконати серйозну пісню, щоб це виглядало по-чоловічому. Свій виступ Женя хоче присвятити батькові, з яким не встиг зблизитися до його загибелі.

І йому вдалось! Як Женя заспівав у студії «Цієї миті рік потому» — дізнайтеся у повному випуску.

Більше на тему: Стати гімнасткою, навіть якщо в тебе ніхто не вірить в «Цієї миті рік потому»

Детальні історії неймовірних перетворень дивіться у 17 випуску «Цієї миті рік потому»:

Video: Як здійснити задумане, знають герої «Цієї миті рік потому»

1 сезон Цієї миті рік потому 17 випуск розповість нам 8 унікальних історій. Чи зможуть нові герої проекту Цієї миті рік потому здійснити свої мрії за рік ви можете дізнатися в 17 випуску

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Читайте також