Цієї миті рік потому

«Цієї миті рік потому»: вчителька в 48 років наважиться на божевільні вчинки

Учасниця 5 випуску проекту «Цієї миті рік потому»-2018 прийшла в студію до Даші Трегубової пообіцяти змінити своє сіре життя. Пікіч Світлана працює вчителькою, і кожен її день нагадує попередній. У 48 років вона зважилася внести яскраві фарби в власне життя. Чи зможе Світлана наповнити дні божевіллям, якого їй так не вистачало? Читайте в матеріалі прямо зараз!

цієї миті рік потому

Більше на тему: Як учасниця шоу «Цієї миті рік потому» Соня Семенюк схудла на 60 кілограмів

Вчитель музики — Світлана Пікіч — якось зрозуміла, що її життя сіре і нудне. Коли рідна дочка запропонувала їй заповнити анкету і вказати сорок яскравих подій з минулого, Світлана не змогла назвати навіть десяти. Тому жінка наважилась прийти в шоу «Цієї миті рік потому» і пообіцяти за рік наповнить свої будні дванадцятьма яскравими подіями.

«Все моє життя зациклена на роботі і домі. Я хочу його розфарбувати новими фарбами, додати яскраві події», — ділиться Світлана.

Гардероб жінки наповнений тільки чорними речами. Щоб повернути смак до життя, Світлана зробила перший крок — купила червону сукню, яка відразу впадає в очі. Вона готова повірити в себе:

«Вже сто років не танцювала. Я б дуже хотіла потрапити на дискотеку, але мені не вистачає поштовху».

цієї миті рік потому

Більше на тему: «Цієї миті рік потому»: знайти рідну матір через 26 років

Вчительці вдалося за рік виконати свою обіцянку. Протягом 12 місяців Світлана побувала на «Фестивалі фарб Холі», плавала на каяках і навіть каталася на мотоциклі з байкерами.

цієї миті рік потому

Жінка також поїхала в старовинне місто Львів. Там вона відвідала різні кафе, ресторани і познайомилася з цікавими людьми.

цієї миті рік потому

На цьому Світлана не зупинилася: вона підкорила найвищу точку України — Говерлу.

цієї миті рік потому

Через рік в студії жінка поділилася, що дуже задоволена своїм результатом. Вчителька вірить, що попереду її чекає ще багато пригод:

«Коли починаєш щось робити, страх кудись дівається. Я знаю, що попереду ще багато цікавого!»

Дивіться, як змінилося життя Світлани Пікіч, в 4 випуску «Цієї миті рік потому»:

Video: «Цієї миті рік потому»: вчителька в 48 років наважиться на божевільні вчинки

В проекті Цієї миті рік потому 4 випуск Світлана Пікіч пообіцяла, що за рік вона наповнить своє життя яскравими фарбами. Чи змогла учасниця Цієї миті рік потому 1 сезон здійснити свою мрію

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Читайте також