Цієї миті рік потому

Досягти неймовірних успіхів за один рік у «Цієї миті рік потому»

«Цієї миті рік потому»-2018 дає можливість реалізувати героям те, про що вони так давно мріяли. Стати батьками, схуднути вдвічі та попри хворобу пройти важкий шлях до мети — учасники 14 випуску готові на все заради мрії. Як вони йшли до своєї цілі, незважаючи на життєві труднощі? Читайте у матеріалі.

цієї миті рік потому

Більше на тему: Про що мріяв Олег Винник у 20 років

В молодості Олена Ковальчук завжди була стрункою та мініатюрною. Коханий ласково називав її «моя маленька». Але все змінилось після народження дитини: жінка набрала зайвих 30 кг. Тому в студії «Цієї миті рік потому» героїня побіцяла за рік схуднути та влізти у міні-спідницю своєї доньки. Чи зможе Олена повернути витончену фігуру та пристрасть чоловіка?

цієї миті рік потому

Більше на тему: Як правильно доглядати за волоссям: поради від Даші Трегубової

«Я готова пройти пішки 800 км, аби віддячити Богу», — відверто сказала Марина Грицька. З дитинства дівчина живе з діагнозом ДЦП, який ледь не лишив її можливості стати мамою. Але попри заборони лікарів та один викидень Марині вдалося народити здорову дівчинку. Тепер учасниця «Цієї миті рік потому» хоче віддячити Богу за власне жіноче щастя, здійснивши паломництво до Іспанії.

Незважаючи на біль у ногах, Марині вдалось подолати пішки 800 км шляху заради цілі. Про свій успіх дівчина розповіла ведучій Даші Трегубовій.

цієї миті рік потому

Більше на тему: Підкорити Париж та серце француза в «Цієї миті рік потому»

14-річний Вальчук Михайло мріє допомогти своїй мамі Світлані схуднути на 30 кг та знайти гідного коханого. Через рік юнак поїде з дому на навчання, тому хвилюється, аби мама не залишилась без надійного чоловічого плеча.

цієї миті рік потому

Анна та Віталій Путілови сказали: «Через рік ми доведемо, що усиновлену дитину можна полюбити, як власну». Молоде подружжя протягом десяти років не може стати батьками. Тому у проекті «Цієї миті рік потому» закохані пообіцяли взяти дитину з притулку та переконати власних батьків у доброчинності цього вчинку. Як відреагують рідні Анни та Віталія на шокуючу новину?

цієї миті рік потому

Більше на тему: Мама хлопчика з ДЦП розповіла про життя після проекту «Цієї миті рік потому»

Ярослав Терновський — художник, який сліпне та мріє навчитися малювати навпомацки. Ярослав не готовий залишити справу свого життя після втрати зору. Тож головна мета чоловіка — встигнути за 12 місяців навчитися творити шедеври із зав’язаними очима. Та чи під силу герою втілити мрію у реальність — дізнайтеся у новому випуску «Цієї миті рік потому».

цієї миті рік потому

Більше на тему: Як стати багатою людиною: секрети фінансового успіху від Нікіти Добриніна

«Я повинна схуднути відвічі, аби вийти заміж», — заявила Кузьменко Марина. Жінка старша за свого коханого на 11 років та важить більше за нього на 70 кг. Пара живе разом вже п’ять років, але протягом цього часу Марина тільки обіцяє чоловіку схуднути. Щоб мотивувати кохану, Роман купив Марині весільну сукню маленького розміру та поставив ультиматум: жінка повинна схуднути, надіти цю сукню і тільки тоді вони зіграють весілля.

І за рік Марині вдалось досягти мети! Жінка відкрила секрет свого фантастичного схуднення за рік у проекті «Цієї миті рік потому».

цієї миті рік потому

Більше на тему: Продовжувати йти до мети після проекту «Цієї миті рік потому»

Олена Іващенко пережила жахливу трагедію. У пожежі загинули її два маленькі сини. Жінка довго не могла змиритися з втратою, але врешті знайшла сили жити далі. І у студії «Цієї миті рік потому» Олена пообіцяла знову стати мамою та за рік з’явитися з маленькою дитиною.

Детальні історії українців дивіться у 14 випуску «Цієї миті рік потому»:

Video: Цієї миті рік потому 14 випуск: унікальні історії українців

1 сезон Цієї миті рік потому 14 випуск розповість нам 7 унікальних історій. Чи зможуть нові герої проекту Цієї миті рік потому здійснити свої мрії за рік ви можете дізнатися в 14 випуску

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Читайте також