Цієї миті рік потому

«Цієї миті рік потому» 2018: Віта Євтушина розповіла про дитячу мрію і мотивацію

Шоу «Цієї миті рік потому» 2018 показує глядачам неймовірні перевтілення людей. Валерій Ославський, В’ячеслав Узелков, Тетяна Висоцька, надихаючись проектом, розповіли про свою мотивацію. Ведуча «Вікна-новини» Віта Євтушина також поділилася своєю дитячою мрією та розповіла про те, що її мотивує. Подробиці — в нашому матеріалі!

віта євтушина

Більше на тему: Михайло Присяжнюк розповів про дитячу мрію

Неможливо уявити телеканал СТБ без красивої брюнетки та ікони стилю — Віти Євтушиної. Улюблениця мільйонів глядачів вирішила поділитися своїм секретом успіху з прихильниками. Ведуча відверто розповіла про свою мрію дитинства:

«У 5-річному віці я найбільше мріяла стати співачкою. Уявляла себе на сцені. Замість неї був диван у великій кімнаті. Я вилазила на нього з імпровізованим мікрофоном, а саме з флаконом від лаку для волосся, вмикала улюблену касету і могла годинами співати, уявляючи, як мені аплодують».

Дитяча мрія Віти Євтушиної тривалий час не здійснювалася. Вже згодом з’явилася нова — дівчина хотіла працювати у новинах, як Алла Мазур.

Цієї миті рік потому дивитися онлайн 3 випуск

віта євтушина

Більше на тему: Як поліпшити своє життя за 12 кроків

«Цікаво, що обидві мрії здійснилися. Я спробувала себе у ролі співачки зовсім нещодавно. Одного разу мене запросили виступити на благодійному журналістському концерті. Все було по-справжньому: велика сцена театру оперети, великий зал, багато людей і цього разу — справжній мікрофон. Все було так, як я собі уявляла в дитинстві. Та й друга мрія теж здійснилася. Зараз я ведуча найкращої новинної програми в Україні й просто обожнюю свою роботу», — розповіла Віта Євтушина.

Ведуча вважає, що ніколи не можна зупинятися на досягнутому. Віту Євтушину мотивують успіхи людей та їхні відверті розповіді про труднощі, що виникають на життєвому шляху:

«Коли люди можуть стати вищими за ці проблеми і досягають вершин — це підштовхує на нові подвиги!».

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Щоп’ятниці о 20:00 дивіться, як прості українці здійснюють заповітні мрії в шоу «Цієї миті рік потому»!

Читайте також