Цієї миті рік потому

Як долати будь-які перешкоди: вчимося на прикладі зірок СТБ

У шоу «Цієї миті рік потому» прості люди долають перешкоди на шляху до своєї мети. Ми вже розповіли, як досягти успіху. Сьогодні покажемо на прикладі зірок СТБ, як долати будь-які негаразди. Хочете дізнатися, як побороти життєві труднощі? Читайте в матеріалі вже зараз!

цієї миті рік потому

Більше на тему: Даша Трегубова: п’ять уроків життя

Багато людей стикаються на своєму життєвому шляху з перешкодами, які гальмують їхній успіх. Неможливо уявити існування без труднощів, адже вони виникають у кожного. Ми пропонуємо п’ять рішень, які змінять ваше життя.

1. З’ясуйте, що заважає вам

Щоб вирішити проблему, спочатку потрібно її знайти. Тому на самоті сядьте і подумайте над тим, що саме заважає на шляху до вашої мети. Вам потрібно думати конкретно, щоб зрозуміти головну проблему невдачі.

Учасник «МастерШеф»-8 Іван Міланович вірить, що всі уроки життя не випадкові. А всі перепони потрібно просто прожити і продовжувати йти вперед. Хлопець завжди намагається не втрачати позитивний настрій і вірити в те, що робить.

цієї миті рік потому

Більше на тему: «Цієї миті рік потому» 2018: Віта Євтушина розповіла про дитячу мрію і мотивацію

2. Проаналізуйте історію проблеми

Якщо ви знайшли проблему, спробуйте дізнатися якомога більше про неї. Поставте собі питання: чому я не можу боротися з цією перешкодою? Відповідь допоможе вам визначити зміни, які потрібно внести в спосіб життя.

Багато хто відчуває, що «застрягли» і нічого не можуть кардинально змінити. У вашому середовищі може бути щось, що впливає негативно на вас. Наприклад, відстань між вами та батьками і друзями підриває мотивацію втілити мрію в реальність.

3. Контролюйте ситуацію

Деякі перешкоди здаються настільки складними, що ви не знаєте, як пройти через них. Страх не дає можливості адекватно сприймати ситуацію. Зробіть глибокий вдих, закрийте очі і запитайте себе, що можете контролювати самостійно. Емоції, час, робочий графік — всім цим можна керувати за бажанням. Насправді організація і контроль поліпшать не тільки спосіб життя, а й піднімуть настрій.

Телеведучу «Вікна-новини» Тетяну Висоцьку друзі називають цілеспрямованою і сильною жінкою. Сама ж вона стверджує, що часто відчуває себе ледачою, вразливою і пасивною. Щоб подолати цей стан, вона ще зі школи навчилася робити все необхідне через «не хочу».

цієї миті рік потому

Більше на тему: «Цієї миті рік потому»: учасник «МастерШеф»-8 — про мотивацію і подолання життєвих труднощів

4. Бережіть взаємини з близькими

Одні з найбільш неприємних перешкод — ті, які пов’язані з іншими людьми. Емоції неминучі, але вони можуть зіпсувати думку про вас і погіршити стосунки з іншими. Замість критики навчіться слухати інших. Спробуйте думати з його їхньої зору. У гіршому випадку — припиніть спілкування з людьми, які негативно впливають на ваше життя.

Популярна психолог і телеведуча Анна Кушнерук також стикається з цими проблемами. Долати перешкоди їй допомагає любов до людей. Жінка вважає, що оптимізм і вміння цінувати кожну прожиту хвилину — запорука успіху.

5. Не бійтеся помилятися!

Впевненість сприяє вирішенню будь-яких проблем. Тому завжди вірте у свої сили і високо оцінюйте себе. Думайте, що вам під силу пройти важкі випробування. Помилки будуть завжди, головне — вчіться на них. Будьте хоробрими та рухайтеся до своєї мети!

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Читайте також