Цієї миті рік потому

Тетяна Висоцька розповіла про мрію дитинства та свою мотивацію

На каналі СТБ стартувало «Цієї миті рік потому» — унікальне шоу про мотивацію та силу духу. Ми вже розказали, як Роза Аль-Намрі з дитинства мріяла пов’язати життя з телебаченням. Сьогодні дізнаємось, що мотивує ведучу «Вікна-Новини» Тетяну Висоцьку. Також читайте, чи здійснилась її найзаповітніша мрія дитинства?

тетяна висоцька

Тетяна Висоцька — ведуча програми «Вікна-Новини», без якої неможливо уявити телеканал СТБ. Вона одна з тих жінок на українському телебаченні, хто стає прикладом для наслідування. Тетяна розповіла прихильникам про свою дитячу мрію та поділилась секретом мотивації.

«Мама каже, що я з глибокого дитинства хотіла стати артисткою. Чудово пам’ятаю, як переодягалась в її речі, влаштовувала концерти зі співами й веселими танцями», — розповідає Тетяна.

Більше на тему: «Цієї миті рік потому»: Даша Трегубова пообіцяла здійснити свою мрію 

Успішна ведуча також мріяла спробувати себе в різних професіях: стати кухарем, лікарем і навіть агрономом! Проте доля вирішила інакше:

«Доля все одно привела мене до «сцени», до телеглядачів. І невідомо одне — скільки мого внеску, а скільки доленосності».

Для Тетяни Висоцької мотивація — річ водночас проста і складна, що поєднує в собі багато факторів:

«З одного боку проста, адже якщо хочеш йти до своєї мети — йтимеш, долаючи всі перешкоди. Складна тільки в тому випадку, якщо за цим стоїть слово «треба». Тоді доведеться себе змушувати, аби досягти успіху в майбутньому».

Щоп’ятниці о 20.00 дивіться, як прості українці здійснюють заповітні мрії в шоу «Цієї миті рік потому»!

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Читайте також