Цієї миті рік потому

Знайти мотивацію та досягти мети в «Цієї миті рік потому»

«Цієї миті рік потому»-2018 не перестає дивувати неймовірними українцями! Скинути половину своєї ваги, врятувати місто від екологічної катастрофи, повернути любов сина — герої 12 випуску готові на все, аби досягти цілі. Чи під силу учасникам «Цієї миті рік потому» втілити мрії в реальність? Дізнайтеся у 12 випуску!

цієї миті рік потому

Більше на тему: Підкорити Париж та серце француза в «Цієї миті рік потому»

«Я схудну, в іншому випадку — помру», — відверто сказала Альона Гончаренко в «Цієї миті рік потому». За рік жінка пообіцяла скинути 30 кілограмів. От тільки коханий купує гори солодощів додому, а рідна мама радить дочекатися клімаксу. Проте зайва вага загрожує життю героїні 12 випуску. З кожним кілограмом росте поліп на її серці. Альона готова змагатися за своє життя та в результаті — похизуватися тонкою талією.

цієї миті рік потому

Більше на тему: «Цієї миті рік потому»: життя після складної операції

Адріана Савич та Зоряна Цвіткова прийшли в проект «Цієї миті рік потому» з благодійною метою. Школярки хочуть власноруч прибрати місто від сміттєзвалищ та привчити мешканців Хирова до чистоти. Жителі маленького міста б’ють на сполох — їхній дім потопає у смітті! І тільки дві завзяті дівчинки готові за рік врятувати всіх від екологічної катастрофи.  

Адріана та Зоряна змогли прибрати нереальну кількість сміття та очистити своє місто. Про свої успіхи вони розповіли у студії Даші Трегубовій.

цієї миті рік потому

Більше на тему: Як змінити життя в 30 років

Майже 20 років Юля Осипчук травмує власне обличчя. Руками та навіть манікюрними інструментами дівчина чистить та дряпає шкіру, після чого залишаються криваві рани та рубці. У героїні 12 випуску дерматоманія, що розвилася після зустрічі з педофілом. У свій 31 рік дівчина не має ні близьких друзів, ні власної сім’ї. Тому вона хоче побороти жахливу манію та повернутися до нормального життя. Чи вдасться їй перестати знущатися над власним тілом?

цієї миті рік потому

Більше на тему: Як вийти заміж за мільйонера у 38 років в проекті «Цієї миті рік потому»

«Я хочу повернути свого сина, його довіру та любов», — зізналась Вероніка Головня. Вона — колишня алкозалежна, яку викреслив із життя власний син. Вероніка потопала в алкогольних ріках, коли її дитина потребувала підтримки. Сьогодні вона не знає ні адреси, ні телефону свого вже дорослого первістка. Однак учасниця «Цієї миті рік потому» вірить, що розшукає його та попросить пробачення за зіпсоване дитинство.

Цієї миті рік потому 12 випуск: унікальні історії людей

Перехожук Ольга та Артем познайомилися у школі й покохали одне одного з першого погляду. Протягом 10 років закохані намагались завагітніти, але все марно. Тепер молоде подружжя пообіцяло будь-якою ціною народити дитину. Вони готові вмовити подругу на донорську яйцеклітину, аби повернутися в «Цієї миті рік потому» з немовлям.

цієї миті рік потому

Більше на тему: Позбутися образу травесті-діви в «Цієї миті рік потому»

«Всі жінки України, простіть за мою фізичну форму!» — жартує Олександр Булат. Герой програми — колишній вчитель фізкультури, який зробив карколомну кар’єру. Він доріс до шкільного директора, а згодом став сільським головою. Сівши в чиновницьке крісло, Олександр набрав вагу до 150 кілограм. Сором перед земляками змусив чоловіка зробити все, аби за рік надіти стару футбольну форму та повернути славу першого парубка на селі.

Олександру вдалось досягти цілі. Він поділився у студії «Цієї миті рік потому» секретом фантастичного схуднення.

цієї миті рік потому

Більше на тему: Знайти батька для сина-альбіноса в «Цієї миті рік потому»

Альона Постемська зростом, наче маленька дівчинка, — всього 1 метр 40 сантиметрів. Через підвищений тонус м’язів жінка не може нормально відкривати рота, нахилятися чи навіть піднімати руку. Колишній чоловік бив та знущався з Альони. Проте вона не розчарувалася в коханні та пообіцяла знайти того, хто полюбить її — маленьку жінку з великим серцем. Чи вдасться учасниці  «Цієї миті рік потому» здійснити власну мрію?

Чи змогли герої досягти поставлених цілей? Дізнайтеся у 12 випуску «Цієї миті рік потому»:

Video: Знайти мотивацію та досягти мети в «Цієї миті рік потому»

1 сезон Цієї миті рік потому 12 випуск розповість нам 7 унікальних історій. Чи зможуть нові герої проекту Цієї миті рік потому здійснити свої мрії за рік ви можете дізнатися в 12 випуску

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Читайте також