Цієї миті рік потому

Здолати всі перешкоди на шляху до мети в «Цієї миті рік потому»

11 випуск мотиваційного шоу «Цієї миті рік потому»-2018 обов’язково здивує всіх! Погодитися на пластину операцію, визначитися зі статтю, побороти страх материнства та зрозуміти таємницю своїх предків — учасники готові на все, аби досягти поставлених цілей. Чи під силу героям «Цієї миті рік потому» втілити мрії в реальність? Дізнайтеся в 11 випуску!

цієї миті рік потому

Більше на тему: Як знайти своє кохання

Світлана Плакса — ефектна дівчина, сідниці якої вкриті жахливими рубцями. Коли мама героїні 11 випуску була вагітною, батько вдарив її у живіт. В результаті — дівчинка народилася з пухлиною на сідницях. Маленьку Світлану халатно прооперували, залишивши великі шрами. І саме через естетичну проблему особисте життя учасниці «Цієї миті рік потому» полетіло шкереберть — чоловік її зрадив.

«Я хочу, аби моя дитина росла в повноцінній сім’ї», — сказала Світлана. Дівчина мріє зберегти свій шлюб, тому готова лягти під ніж хірургів та назавжди позбутися рубців. За рік вона прийшла до студії вже з красивими сідницями. Ведучій Даші Трегубовій героїня розповіла, як змінилось її життя після хірургічного втручання.

цієї миті рік потому

Більше на тему: «Цієї миті рік потому»: виглядати після пологів, як модель

В проект «Цієї миті рік потому» Євген Чесноков прийшов з однією метою — стати фокусником. Звичайний школяр із Києва хоче вступити до естрадно-циркової академії, аби навчитися майстерності ілюзії та маніпуляції. Проте молодший брат Нікіта не вірить, що герой 11 випуску досягне мети. Тому хлопці побились об заклад. Той, хто програє, виноситиме сміття, митиме посуд, прибиратиме в квартирі та поливатиме квіти.

Цієї миті рік потому 11 випуск: унікальні історії людей

«Хочу отримати відповідь на запитання: хлопець я чи дівчина?» — зізнався Максим Шелупець. Учасник 11 випуску не може визначитися зі своєю статтю. Через це йому здається, що він проживає не своє життя. Єдине, з чим герой точно визначився, — із сексуальними вподобаннями. Потяг до хлопців з’явився у Максима ще у дитячому садочку. Однак батько цього не знає. Чи під силу герою зізнатися татові у своїй нетрадиційній орієнтації?

цієї миті рік потому

Більше на тему: Схуднути на 45 кг заради кохання в «Цієї миті рік потому»

24-річна Наталія Мелконян не вміє готувати. Її найбільший кулінарний провал — недоварені вареники.В шоу «Цієї миті рік потому» героїня пообіцяла навчитися готувати 130 страв, аби здивувати нареченого з Франції. Наталі доведеться фактично «жити» на кухні, аби стати гарною господинею.

І їй вдалось! Наталія навчилася смачно готувати. Своїми кулінарними вміннями дівчина підкорила серце та шлунок коханого Поля, який запропонував героїні 11 випуску переїхати до Франції.

цієї миті рік потому

Більше на тему: «Цієї миті рік потому»: наважитися на смертельний ризик заради повноцінного життя

«Я хочу стати мамою!» — відверто сказала 43-річна Світлана Покальчук. Ще в молодості жінка хворіла на рак, тому лікарі видалили їй всі жіночі органи й тепер вона не може мати власних дітей. Але героїня «Цієї миті рік потому» не полишає надії почути дитячий сміх у своєму домі. Та на перешкоді — страх материнства. Чи зможе Світлана побороти фобію та за рік усиновити дитину?

цієї миті рік потому

Життя Ольги та Георгія Макаренків пронизане містикою. Протягом семи років закохані не могли одружитися. Доля неодноразово посилала знаки, що героям «Цієї миті рік потому» не варто бути разом.

«Ми хочемо дізнатися, за які гріхи ми розплачуємося», — промовила Світлана. Молода пара не може мати дітей. Вони вважають, що бездітність — це помста за гріхи їхнього роду. Героям 11 випуску доведеться дізнатись, яку таємницю приховали їхні предки.

Більше на тему: Холостяк Нікіта Добринін: Самореалізація і хороший настрій породжують радість

цієї миті рік потому

Віктор Балюк у дитинстві побачив небіжчика у труні та відтоді почав заїкатися. Дефект мовлення — головна причина невпевненості та замкнутості хлопця. У школі з Віктора знущалися, ображали та кривдили. Через рік герою 11 випуску потрібно вступати до університету. Хлопець пообіцяв в проекті «Цієї миті рік потому» за 12 місяців позбутися заїкання та потоваришувати з одногрупниками.

цієї миті рік потому

«Я втомилася бути сильною», — зізналася Вікторія Пелипчук. Дівчина — мати-одиначка особливої дитини. Її синочок — альбінос, який народився з білявим волоссям та червоними очима. З батьком свого сина учасниця «Цієї миті рік потому» розлучилася, адже той підіймав на нею руку.

Тому Вікторія прийшла до студіїї Даші Трегубової, аби за рік знайти справжнього чоловіка. І головне, щоб майбутній обранець полюбив героїню 11 випуску та її унікальну дитину.

Більше на тему: Чи ризикне героїня «Цієї миті рік потому» життям сина

Чи вдалося героям втілити свої мрії в реальність? Дізнайтеся в 11 випуску «Цієї миті рік потому»:

Video: Здолати всі перешкоди на шляху до мети в «Цієї миті рік потому»

1 сезон Цієї миті рік потому 11 випуск повідає нам 8 унікальних історій. Чи зможуть нові герої проекту Цієї миті рік потому здійснити свої мрії за рік ви можете дізнатися в 11 випуску

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Читайте також