Цієї миті рік потому

«Цієї миті рік потому»: ризикнути життям заради мрії

«Цієї миті рік потому»-2018 — мотиваційне шоу, в якому українці за рік реалізують свої мрії. Сьогодні ви дізнаєтеся, чи вдалося героям 9 випуску знайти найрідніших людей, народити дитину, вийти заміж за мільйонера та ризикнути життям заради мети. Як учасники «Цієї миті рік потому» долали всі життєві труднощі на шляху до бажаного? Дізнайтеся у 9 випуску!

цієї миті рік потому

Більше на тему: «Цієї миті рік потому»: виглядати після пологів, як модель

У 36 років навчитися танцювати пол-денс? Олеся Нагорна за рік у студії «Цієї миті рік потому» прагне довести, що це можливо. Мати трьох дітей хоче перемогти на змаганнях з pole dance. І все це заради поваги своєї доньки, яка не поділяє поглядів героїні 9 випуску.

«Не хочу бути для своєї дитини мамою, яка приносить борщ і все. Я мрію стати  авторитетом для доньки», — зізнається Олеся. Та чи під силу жінці досягти мети?

цієї миті рік потому

Юля Степанова прийшла в проект «Цієї миті рік потому» лише з однією метою — знайти батька своєї новонародженої донечки. З Мехмедом дівчина провела разом всього 12 годин у дорозі та з першого погляду зрозуміла, що він — її споріднена душа.

Чоловік поводився ввічливо поруч з Юлією. Довга подорож закінчилась її вагітністю. Проте казка тривала недовго — Мехмед зник і не дає про себе знати. Дівчина досі закохана і мріє побудувати з цим чоловіком міцну сім’ю. Але найбільше її бентежить, чому він не зателефонував.

цієї миті рік потому

Більше на тему: «Цієї миті рік потому»: побороти фобію усього життя

Вже три роки Віта і Паша Хімічі мріють про спільну дитину, але на заваді стає їхня вага. «Не вистачає дитини в сім’ї, але ми старатимемось!» — сказала героїня «Цієї миті рік потому».

Віта пройшла безліч медичних обстежень, проте лікарі запевнили, що причина полягає у її надмірній вазі. Тому закохані вирішили зробити перший крок до мети — Віта пообіцяла схуднути на 25 кілограмів, а Паша набрати 15.  

І їм вдалось! Молоде подружжя досягло мети — дівчина скинула зайві кілограми, а Паші вдалося набрати вагу. Їхні зміни неабияк здивували глядачів. Проте Віта так і не завагітніла протягом року. Амбітна дівчина не втрачає почуття гумору навіть у важких ситуаціях. Ведучій Даші Трегубовій героїня 9 випуску розповіла про кардинальні зміни у житті закоханих.

цієї миті рік потому

Катерина Тимошенко мріє знайти свого рідного батька і показати йому внучку, яку він ніколи не бачив. Дівчина втратила зв’язок з татом п’ять років тому, коли вони разом збиралися їхати на море. Проте телефон найріднішої людини раптово перестав відповідати. Маленька дитина на руках і війна на Сході завадили учасниці «Цієї миті рік потому» вирушити на його пошуки.

«Не знаю, чому він так вчинив зі мною. Проте я мушу знайти тата будь-якою ціною!» — відверто заявила Катя. Вона вірить, що цього року нарешті відшукає свого батька живим.

цієї миті рік потому

Більше на тему: «Цієї миті рік потому»: зірка «Х-фактор» пообіцяла за рік всіх здивувати

17-річна Уляна Миронова страждає від найважчої четвертої форми сколіозу та аномалії розвитку хребта. Дівчина цілодобово закута в жорсткий корсет, який заважає їй жити і спричиняє біль. Єдиний вихід для Уляни — серйозна і небезпечна операція на хребті, після якої героїню 9 випуску може паралізувати.

Проте студентка налаштована вкрай серйозно. Вона готова пережити хірургічне втручання, незважаючі на можливі наслідки. Але є й інша проблема: операція коштує 92 тисячі гривень. Тому Уляна за рік мріє назбирати кошти за допомогою продажу своїх картин, аби з’явитися в студії «Цієї миті рік потому» без корсету, в омріяній сукні та на підборах. Чи до снаги Уляні Мироновій здійснити свою мрію?

цієї миті рік потому

«Мені набридло все життя ховатися у чотирьох стінах», — сказала Юлія Ковель. Жінка у свої 35 років перетворилась майже на інваліда. А все через її величезний живіт, який росте з невідомих причин. Вона зверталась до багатьох лікарів, проте вони не можуть поставити діагноз. Комплекси стали головною причиною невпевненості та депресії. Юля майже не виходить з дому, не спілкується з друзями  та ризикує втратити коханого чоловіка.

За рік учасниця 9 випуску пообіцяла зайти до студії «Цієї миті рік  потому» без великого живота, а підтягнутою та красивою. Чи вдасться Юлії позбутися цього тягаря?

цієї миті рік потому

Більше на тему: «Цієї миті рік потому»: життя після перемоги на Всеукраїнському чемпіонаті з брейк-дансу

У свої 38 років вчителька Олена Панасюк за рік мріє вийти заміж за мільйонера, який стане гідним батьком її дітей. Після невдалого шлюбу, у якому жінка забезпечувала всю родину, героїня «Цієї миті рік потому» хоче познайомитися з чоловіком своєї мрії. Проте майбутній коханий повинен бути дуже заможним, аби з ним Олена відчувала себе королевою:

«Після розлучення у мене відкрилось нове дихання. Сьогодні я готова жити по-новому!».

І їй вдалось! Вчителька познайомилась із заможним іноземцем та про свої успіхи розповіла у 9 випуску.

Як українці реалізують свої мрії? Дізнайтеся у 9 випуску «Цієї миті рік потому»:

Video: «Цієї миті рік потому»: ризикнути життям заради мрії

1 сезон Цієї миті рік потому 9 випуск розповість нам 7 унікальних історій. Чи зможуть нові герої проекту Цієї миті рік потому здійснити свої мрії за рік ви можете дізнатися в 9 випуску

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Читайте також