Цієї миті рік потому

«Цієї миті рік потому»: учасник «МастерШеф»-8 — про мотивацію і подолання життєвих труднощів

У 2 випуску шоу «Цієї миті рік потому» 2018 герої поділилися, як вони досягли цілей за 365 днів. Учасник 8 сезону «МастерШеф»Дмитро Кравчук — розповів про свою мотивацію і про те, як боровся з алкогольною залежністю. Що мотивує Дмитра у житті? Як він подолав життєві труднощі? Читайте в матеріалі.

цієї миті рік потому

Більше на тему: Як поліпшити своє життя за 12 кроків

Учасник «МастерШеф»-8 Дмитро Кравчук вирішив присвятити своє життя кулінарії після того, як працював офіціантом. Кулінарний проект для нього — можливість отримати нові знання та дорогоцінний досвід. Також це шлях до мрії стати кухарем. Дмитро поділився головною мотивацією життя:

«Мене мотивує віра батьків у мене. Є ще одна людина, яка дуже мене підтримує, — моя дівчина Катя. Вона вірила в мої сили від самого початку. Звичайно, головна мотивація — це мрія стати бренд-шефом і відкрити власний ресторан».

Не завжди Дмитро Кравчук був так позитивно налаштований. У минулому він вживав алкоголь, що руйнувало життя хлопця. Але Дмитро зумів подолати ці труднощі, повірив у себе і кинув пити заради нового життя:

«Я почав розуміти, що втрачаю все: роботу, друзів, батьків. Тоді зрозумів, що потрібно кардинально змінити своє життя. У рідному Луцьку нічого не виходило, ситуація тільки загострювалася. В один день я зателефонував другу і сказав: що через три години ми з ним переїжджаємо до Львова. За деякий час я зустрів свою другу половинку. Заради Каті я остаточно кинув всі згубні звички і почав жити заново».

Більше на тему: Михайло Присяжнюк розповів про дитячу мрію

Учасник «МастерШеф»-8 радить всім, хто хоче добитися успіху, шукати свою мрію. Робити все, щоб її здійснити. Також ніколи не забувати людей, які вірили у вас від самого початку і допомагали досягти бажаного.

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Читайте також