Цієї миті рік потому

Михайло Присяжнюк розповів про дитячу мрію

Шоу «Цієї миті рік потому» 2018 надихає людей реалізувати заповітну мрію. Про мотивацію і дитячі бажаннях вже розповіли зірки СТБ — Даша Трегубова, Роза Аль-Намрі та В’ячеслав Узелков. Сьогодні ми поділимося мрією дитинства ведучого «Один за всіх» Михайла Присяжнюка. Подробиці — в матеріалі!

михайло присяжнюк

Більше на тему: Тетяна Висоцька розповіла про мрію дитинству та свою мотивацію

У соціальній мережі Instagram Михайло Присяжнюк виклав фотографію, де він з дітьми грає в баскетбол. Ведучий поділився своєю заповітною мрією дитинства. Виявляється, він завжди хотів навчитися грати в цю спортивну гру.

«Колись у дитинстві я мріяв, щоб тато навчив мене грати в баскетбол! Не знаю чому, але щось для мене в цій грі було магічне! Напевно, я з раннього дитинства хотів стрибати вище голови», — пише Михайло.

Баскетбол — мрія багатьох юнаків. Ця гра досягла найбільшого розвитку в США, але у нас вона також популярна серед молоді. Михайло Присяжнюк розповів, що насправді не вмів добре грати у баскетбол і боявся осоромитися. Але він завжди захоплювався хлопцями, які раз по раз влучно закидали м’ячі.


Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Михаил Присяжнюк (@mikhailprisiazhniuk)

Більше на тему: «Цієї миті рік потому»: Даша Трегубова пообіцяла здійснити свою мрію

Ведучий зі своїми дітками реалізував мрію — і зіграв у баскетбол. Маленькі Марія і Ваня дуже старалися грати разом із батьком:

«Минуло багато років, і ось у Ваньки в школі на спортмайданчику ми з дітками вирішили пограти. Не можу сказати, що я добре грав, але я старався!».

Михайло Присяжнюк показав правильний приклад батькам, які повинні прислухатися до своїх дітей:

«Будьте уважнішими до дитячих мрій і бажань! Пам’ятайте, ви і самі були дітьми, мріяли, а хтось із дорослих вас, на жаль, так і не почув».

Дивіться 2 випуск «Цієї миті рік потому» 2018, де прості люди різного віку за рік реалізують свою мрію!

Video: Михайло Присяжнюк розповів про свою дитячу мрію

Ведучий Один за всіх Михайло Присяжнюк поділився своєю мрією дитинства. Михайло Присяжнюк разом з дітьми здійснив свою мрію

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Читайте також