Цієї миті рік потому

Роза Аль-Намрі розповіла про свою дитячу мрію та мотивацію

На телеканалі СТБ стартувало унікальне шоу — «Цієї миті рік потому» 2018, де герої втілюють свої мрії в реальність за 365 днів. Ми вже розповідали про секрети успіху В’ячеслава Узелкова. А сьогодні розповімо про дитячу мрію Рози Аль-Намрі. Як дівчина досягла успіху? Читайте в нашому матеріалі!

цієї миті рік потому

Більше на тему: Валерій Ославський поділився дитячою мрією і розповів про власну мотивацію

Телеведуча пост-шоу «Як вийти заміж?» Роза Аль-Намрі з дитинства прагнула бути не просто журналістом, а працювати саме на телебаченні:

«Завжди мріяла стати відомою телеведучою! Зберігся запис, коли мені було три місяці, де я дуже сильно плакала ніхто не міг втішити дитину. Але коли на вулиці побачила оператора з камерою, я посміхнулася і заспокоїлася. Тоді було одразу зрозуміло, чим займатимусь у майбутньому».

Починаючи зі шкільних років, Роза наполегливо йшла до мети. Вона довго чекала на той момент, коли назве себе справжньою телеведучою. Щоб досягти успіху в професії мрії, Роза навчалася в університеті на диктора-ведучого програм телебачення. Як бачимо, їй це успішно вдалося!

Більше на тему: Даша Трегубова про прем’єру «Цієї миті рік потому»

Головною мотивацією в житті дівчина називає щире кохання:

«Кохання мотивує постійно! Посмішки близьких, а зараз велика українська аудиторія глядачів, ось моя головна підтримка і мотивація».

Слідкуйте за новинами на сайті STB.UA! Попереду ще більше матеріалів про життєву мотивацію та дитячі мрії зірок телеканалу! Також дивіться 3 випуск шоу «Цієї миті рік потому» від 14.09.2018 прямо зараз!

Video: Роза Аль-Намрі поділилася своєю дитячою мрією і мотивацією

Роза Аль-Намрі розповіла про свою дитячу мрію і мотивацію. Ведуча Роза Аль-Намрі поділилася секретом успіху

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Читайте також