Наречена для тата

Наречена для Тата: коли проект виходить в ефір телеканалу СТБ?

Зовсім скоро на телеканалі СТБ відбудеться прем’єра нового реаліті-шоу «Наречена для тата». П‘ять самотніх чоловіків з дітьми шукатимуть своє кохання та вчитимуться заново будувати стосунки. Проект покаже всі складнощі спільного життя й дасть можливість глядачам вчитися на чужих помилках. Коли дивитися «Наречена для тата», а також подробиці з перших вуст читайте в матеріалі.

Дивіться онлайн Наречена для тата 1 випуск прямо зараз.

640_400

Новий проект телеканалу СТБ «Наречена для тата» покликаний допомогти самотнім серцям знайти другу половинку для створення люблячої та міцної сім’ї. П‘ять чоловіків, котрі залишилися з дітьми, зустрінуть п’ять таких же самотніх жінок і протягом місяця вчитимуться будувати з ними стосунки. По закінченню терміну їм доведеться вирішити, будуть вони разом й надалі чи їм краще розлучитися.

Читайте також: Юрист про пільги для татусів-одинаків

Проект зачіпає всі аспекти людських взаємин. Тут будуть конфлікти, романтика, побут, щирі симпатії та реалії сімейного життя. Учасники обираються за допомогою спеціальної програми, розробленої найкращими психологами та психотерапевтами України. Її особливість у тому, що зі ста абсолютно різних людей програма вибере двох максимально близьких одне одному за духом, темпераментом і світоглядом. А це в свою чергу сприяє гармонійному розвитку стосунків у парі.

Шоу «Наречена для тата» є першою на українському телебаченні адаптацією популярного американського шоу «Single Dad Seeking» компанії Discovery Media Ventures, що допомагає самотнім чоловікам зустріти свою другу половинку та створити сім’ю.

Старт реаліті-шоу «Наречена для тата» заплановано на 30 січня 2018 року.

Наречена для тата – дивитися новий проект СТБ просто зараз

Дивіться новий проект про кохання та людські стосунки «Наречена для тата» з 30 січня 2018 року на телеканалі СТБ!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: