Холостячка

#ДобріІсторії. Андрій Рибак: З такими людьми, як у нашій країні, ми точно переможемо

Майже місяць Україна сміливо та самовіддано боронить свою свободу у війні з російськими окупантами. Хтось захищає Батьківщину на фронті, хтось — у теробороні, а хтось — ставши волонтером. Долучився до добрих справ й учасник 1 сезону романтичного реаліті СТБ «Холостячка», ведучий Андрій Рибак. Разом з Олексієм Тригубенком вони допомагають нашій армії. 

андрей рыбак и леша тригубенко

Більше на тему: #ДобріІсторії. Гриша Решетник: Ми відразу вирішили, що залишаємося в Україні

«Коли війна почалася, я був у Києві. Прокинувся від дзвінка друга. Потім уже перечитав новини в телеграмі про початок російського вторгнення і бомбардування українських міст. Чесно кажучи, спочатку був дивний ступор. Ніколи такого не відчував… Мікс тривоги та безпорадності.

Перші дні пройшли в якомусь незрозумілому очікуванні. Постійно чекав, що от зараз прокинусь — і виявиться, що це був страшний сон. Потім прийшла злість, а далі вона поступово трансформувалась у бажання діяти і якось допомагати країні перемогти. 

Я не залишився в Києві. З моєю дівчиною Аліною  забрали наших друзів, які не знали, як виїхати, і відвезли їх у безпечне місце. Дівчат я відправив за кордон, а сам залишився в Україні. Хотів вступити до тероборони Житомира, звідки я родом, але там мені сказали, що підрозділи укомплектовані більш ніж на 100%.

андрей рыбак

Згодом прийшло розуміння, що моя аудиторія у соцмережах — це дуже потужна зброя. Тому спочатку зайнявся інформаційною, а потім і фінансовою підтримкою. Зі мною також до неї долучився Олексій Тригубенко. Ми з ним опинились якраз в одному місті. Інші хлопці з “Холостячки” (Ковтуненко, Еллерт, Шевченко, Тарапата) також підтримали нас! Зараз разом з місцевою громадською організацією ми збираємо кошти на тепловізори та амуніцію для ЗСУ.

З такими людьми, як у нашій країні, ми точно переможемо! Це наша найголовніша зброя. Хай джевелін та байрактар не ображаються! Вони також круті (усміхається)». 

Більше на тему: Віра Фарміга зачитала вірш Василя Симоненка

Читайте нас також у Viber і Telegram СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: