Холостячка
Олексій Тригубенко

Вік: 31 рік

Місто: Київ

Сім’я: Виріс у звичайній робітничій сім’ї. Вважає, що домігся всього завдяки тому, що мав ідеальний приклад для наслідування — батька.

Робота: 3,5 роки тому разом з другом заснував власну компанію, яка здає водіям таксі авто в оренду. Спочатку в Олексія було всього 2 машини, а зараз у його автопарку їх уже 140. Але і це не межа. Незабаром Олексій планує збільшити кількість авто до 1000 і відкрити філії компанії в інших містах України.

Стосунки: Жив із дівчиною 7 років. Тоді був у пошуках себе і багато разів намагався відкрити власну справу. Всі зароблені кошти вкладав у розвиток бізнесу, який щоразу зазнавав невдачі. На безуспішні спроби негативно реагували не тільки батьки Олексія, а й дівчина. Відсутність підтримки і небажання заводити дітей змусили його задуматися про перспективи таких стосунків і припинити їх.

Зараз шукає лише серйозних стосунків. Таких, які неодмінно приведуть до створення сім’ї і дітей.

Захоплення: Спорт. Кілька років тому за зросту 176 см Олексій важив усього 60 кг. Кинувши пити і курити, він усерйоз зайнявся спортом і набрав м’язовий каркас. Крім тренажерного залу любить активні види спорту і цікаві побачення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: