Євробачення 2022

Український гурт Go_A посів 2 місце за голосами глядачів на Євробаченні-2021

Україна посіла 5-те місце на конкурсі за сумою балів від журі країн-учасниць та голосів телеглядачів. Втім, за голосами глядачів Україна посіла друге місце після Італії, тоді як за голосами національних журі вона була аж дев’ятою.

Український гурт Go_A посів 2 місце за голосами глядачів на Євробаченні-2021

Чимало користувачів і в Україні, і за кордоном зазначають, що такий низький результат від журі для України ― несправедливий або й політично мотивований. Обурливі коментарі щодо низьких балів Україні від інших країн-учасниць і досі розлітаються соцмережами.

Go_A  став одним з найяскравіших учасників цьогорічного Євробачення, що підтверджує друге місце за кількістю голосів від глядачів: 97 балів він отримав від журі з різних країн, а 267 балів йому дали глядачі пісенного конкурсу. Тож загалом Go_A отримав 364 бали. 

Нагадаємо, в 2020 році колектив Go_A став переможцем Національного відбору на Євробачення, який спільно проводять телеканали СТБ та UА: ПЕРШИЙ. Про те, як телеканал СТБ і музичний продюсер Нацвідбору Руслан Квінта знайшли групу, читайте ТУТ.

Оскільки через пандемію конкурс був перенесений на рік, за рішенням організаторів Нацвідбору Go_A представили Україну на Євробаченні-2021. Вперше за весь час участі в конкурсі Україна прозвучала на Євробаченніповністю рідною мовою. Телеканал СТБ забезпечив повну підготовку Go_A до виступу на Євробаченні: взяв на себе всі витрати, пов’язані зі створенням, виробництвом номера і зйомкою резервного відео.

Читайте нас также в Viber и Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: