Євробачення 2022

Євробачення2021: Росія. Маніжа з піснею «Russian Woman» виступ у півфіналі

Від Росії на конкурс Євробачення цьогоріч виступила молода виконавиця Маніжа. На сцені в Нідерландах дівчина виконала пісню «Russian Woman». Подробиці ― далі в матеріалі.

Євробачення 2021: Росія. Маніже з піснею Russian Woman. виступ у фіналі

Євробачення 2021. Фінал – трансляція Євробачення онлайн на СТБ

Співачка з Таджикистану не тільки пише музику і тексти пісень, а й знімає та редагує відео, створює власний візуальний контент і керує своїм образом. Колись дівчина почала знімати короткометражні фільми для інстаграму і завдяки їм досягла великої популярності. Тепер її концерти в Москві і Санкт-Петербурзі проходять з аншлагами.

Крім змішування різних мов (включаючи рідну, таджицьку) у своїх піснях, Маніжа несе сильні соціальні меседжі про любов до себе і бодипозитив, права жінок і дітей, а також про національну, культурну, сексуальну ідентичності та, насамперед, терпимість.

У 2020 році співачка була удостоєна премії Berlin Music Video Awards за пісню «Недославянка». Пісня досліджує проблеми, з якими стикаються іммігранти, ― предмет, у якому Маніжа добре розбирається, адже її сім’я втекла до Росії від громадянської війни в Таджикистані.

Маніжа ― посол доброї волі Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН), вона бере активну участь у багатьох проєктах і заходах, що реалізуються програмою в Росії.

Більше на тему: Гурт Gо_А: «Конкурс Євробачення навчив нас дотримуватися дедлайнів, але не правил»

Читайте нас також у Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: