Танці. World of Dance

Танець без музики у виконанні японця шокував суддів!

На сцені шоу «Танцюють всі! – 9» конкурсант з Японії зміг здивувати, шокувати і запам’ятатися нашим суддям як найяскравіший учасник кастингу, адже саме Такео Ісмаера отримав Золотий квиток у Чернівцях!

1

Ісмаера народився в Японії. Там він танцював у найвідомішому театрі танцю Кабукі, проте рутина йому швидко набридла.

2

«Кабукі – традиційний театр. Там дуже суворі правила, які не можна порушувати. Кожен танцює тільки те, що йому говорять. Я ж завжди хотів робити щось нове, танцювати те, що мені дійсно подобається. Саме тому я пішов з театру Кабукі і переїхав до Європи. Тут я відчуваю себе, як риба у воді. Я можу посеред вулиці влаштувати справжній перфоманс! Обожнюю дивувати і шокувати людей», – розповів танцівник.

3

У пошуках натхнення і способу реалізації Ісмаера вирушив до Франції, а потім почув про український проект «Танцюють всі! – 9», в якому вирішив взяти участь.

«Хочу вразити своїм танцем Україну», – повідомив свою мету танцівник перед виходом на сцену.

4

Читайте також: Юна зірка «Україна має талант» самостійно повернула себе в форму

Соло Ісмаери дійсно виявилося незвичайним і зовсім несхожим на те, що ми звикли бачити на сцені шоу. Конкурсант з Японії танцював без музики. Єдиним звуковим супроводом були…крики учасника!

7

Ісмаера танцював доти, поки його не зупинили самі судді.

9

Читайте також: Комп’ютерні ігри підштовхнули хлопця до занять танцями

Прийшовши до тями, Влад Яма звернувся до учасника: «Правду кажучи, я не був готовий до того, що ви почнете кричати. Перші 10 секунд танцю я був просто шокований. Однак потім у мене перехопило подих. Я дивився і намагався відчути кожен ваш рух. Це щось неймовірне. Ми такого не бачили за 9 років існування нашого проекту!»

8

Вердикт колоритному учаснику оголосила Тетяна Денисова. «Те, що ви нам показали, – це щось дуже особливе. Я просто в захваті. Цього було досить, щоб ми закохалися у ваш танець. І, звісно, цього цілком достатньо, щоб вручити вам цей квиток», – висловила думку суддя, протягуючи Ісмаері нагороду за незвичайний виступ.

Читайте також: Хто отримав Золотий квиток у Чернівцях?

Відео з кастингу дивись тут: 

Video: Танец без музыки в исполнении японца шокировал судей!

На сцене шоу «Танцюють всі! – 9» конкурсант из Японии смог удивить, шокировать и запомниться нашим судьям как самый яркий участник кастинга, ведь именно Такео Исмаера получил Золотой билет в Черновцах!

[vote id=58819]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.