Танці. World of Dance

Хто отримав Золотий квиток у Чернівцях?

Чернівці вже показали свої танцювальні таланти! 9-ий сезон проекту продовжує дивувати, зачаровувати і навіть трохи шокувати… Батьківщина нашої ведучої Лілії Ребрик стала скарбницею яскравих учасників! А на місці нового судді шоу опинився відомий український хореограф Андрій Дикий. Згадаймо, чим запам’ятався кастинг у Чернівцях!

4

Що важливіше для дівчини: краса чи інтелект? Своїм прикладом Альона Кордобан довела, що ці дві складові можуть гармонійно поєднуватися. Ефектна дівчина працює помічником судді! Вродливе обличчя і модельна фігура – далеко не всі її переваги. Альона також обожнює танцювати. І хоч з першого разу їй не вдалося переконати четвірку суддів в її таланті, однак на вечірньої хореографії вона зібрала всі свої сили!

2

А ось у наступного учасника відбору є справжній дар – бачити віщі сни! У житті Руслана Соколова не раз траплялося, що вони збувалися. Так, наприклад, він передбачив своє заселення в готель учасників проекту «Танцюють всі! – 9». А його сольник став наступним кроком до здійснення мрії.

«Нас дуже важко здивувати звичайним хорошим котемпорарі, але таким приголомшливим, як у тебе, – вдалося», – звернувся Раду Поклітару до учасника, вручаючи йому квиток.

7

Ще один учасник відбору підкорив наших суддів своїм танцем! Однак раніше Влад Литвиненко і подумати не міг, що колись його життя буде пов’язане з творчістю, адже нічого, крім комп’ютерних ігор, його не цікавило. Згодом юному ігроманові захотілося мати надздібності не тільки у віртуальному світі, але і в реальному, тому хлопець зайнявся акробатикою. Його виступ судді назвали виступом справжнього чоловіка.

4

Тетяна Денисова звернулася до учасника зі словами: «Я бачу перед собою красивого чоловіка. Без сумніву, яскрава особистість. Це було дуже зрозумілий і лаконічний виступ».

Судді зійшлися на думці, що цей учасник заслуговує заповітний квиток.

Найбільш колоритним і неординарним танцівником за правом можна назвати японця Такео Ісмаера! Цей чоловік звик до здивованих поглядів людей, адже йому не складає ніяких труднощів почати танцювати прямо посеред вулиці! Не менш незвичайним виявилося і соло учасника на нашому проекті. Танцівникові зовсім не знадобилася музика… Він створював її сам! Звісно ж, члени журі не залишили без уваги конкурсанта і вручили йому квиток.

5

Окрім того, на сцену вийшла юна Емілі Москаленко! 2 роки тому ця дівчинка вже встигла вразити Україну своїм танцем на пілоні в шоу «Україна має талант». Тепер же вона прийшла, щоб позмагатися зі справжніми фахівцями своєї справи! І цій самовідданій дитині не завадила отримати квиток навіть травма.

3

Ще одну можливість показати свої вміння отримали конкурсанти на вечірній хореографії. Цього разу випробування підготував екс-учасник проекту «Танцюють всі!» Сергій Змійок. Наших учасників чекав справжній танцювальний коктейль з джазу і хіп-хопу. Окрім того, танцівники мали були приміряти на себе образи лиходіїв та антигероїв! Мужньо витримавши хореографію, у ТОП-100 потрапили: Микита Малакі і Ян Малакі, Данило Письменний, Альона Кордобан і Влад Кастирін. А Золотий від суддів отримав японський танцівник Такео Ісмаера. Це означає, що в подальших випробуваннях, він матиме деякі переваги.

6

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.