Танці. World of Dance

Влад Яма підготував для конкурсантки несподіване випробування!

Прийшовши на проект «Танцюють всі! – 9 », Саша здійснила свою заповітну мрію. Однак, зважившись виступити на великій сцені шоу, дівчинка навіть не здогадувалася, яке випробування їй належить подолати на першому ж кастингу…

г

Саша танцює бальні танці, а в цій справі, як відомо, без партнера – нікуди. Однак ось уже 4 місяці вона займалася одна, так як з хлопчиком, з яким Саша танцювала, довелося розлучитися через його нове захоплення.

«Ми протанцювали 7 років. Займали перші і другі місця. Найбільш пам’ятна перемога – у Парижі, особливо приємно було, коли зазвучав гімн України в нашу честь. Мені дуже шкода, що через такий проміжок часу ми розлучаємося. Він пішов на футбол і залишив танці», – пояснила ситуацію Саша.

Сама танцівниця не уявляє своє життя без руху і музики, тому і прийшла на проект «Танцюють всі! – 9».

Читайте також: Не за роками доросла учасниця на сцені шоу «Танцюють всі! – 9»

Дівчинка показала хороший результат на сцені, проте Влад Яма поставив їй провокаційне запитання: «Як думаєш, якби поруч був партнер, ти б змогла виступити краще?» Подумавши,  вона дала схвальну відповідь.

Однак несподіваний експеримент, який підготував для конкурсантки Влад Яма, збентежив її. Як виявилося, до судді прийшла незвичайна ідея – поставити Сашу в пару з іншим бальником, який отримав квиток прямо перед виходом дівчинки.

Влад дав учасникам 3 хвилини, щоб підготувати спільний танець «ча-ча-ча» і виступити ще раз на сцені шоу, але вже в парі. Новоспечений дует не втрачав часу дарма і активно готувався до свого повторного виходу на сцену. І, треба визнати, їм вдалося здивувати суддів!

пя

Читайте також: Крампер вразив Тетяну Денисову мужнім виконанням

«Це ж неможливо!», – захоплено сказала Тетяна Денисова своїм колегам, побачивши постановку учасників.

Продемонструвавши гідний результат спільної роботи, Саша отримала свій квиток!

швн7ш

Дивіться запальну ча-чу тут: 

Video: Влад Яма подготовил для конкурсантки неожиданное испытание!

Придя на проект «Танцюють всі! – 9», Саша осуществила свою заветную мечту. А ведь, решившись выступить на большой сцене шоу, девочка даже не догадывалась, какое испытание ей предстоит преодолеть на первом же кастинге…

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.