Танці. World of Dance

Крампер вразив Тетяну Денисову мужнім виконанням

Євгену Грибову 34 роки, і його життя присвячене крампу. Цей особливий стиль танцюють тільки справжні чоловіки, а наш учасник саме такий.

3

Женя став першим танцівником в Україні, який показав, що таке крамп своїм колегам, учням і всій країні. Сила, впевненість, натиск, історія, – у цьому стилі є все.

Деякий час Женя жив і працював в Лос-Анджелесі. Він навчався у кращих представників крампу у всьому світі.

«У кого вчитися, якщо не в найкращих?», – поставив риторичне запитання хлопець.

2

Однак американці не розуміли, що в їх компанії забув білошкірий хлопець, особливо в найнебезпечнішому районі міста. «Ми танцювали і чули постріли. Для них це нормально, хоч було і моторошно», – згадує Женя.

Українцю доводилося відстоювати свою честь і право бути в команді на кожному батлі.

Однак з часом Женя залишив танці, щоб зайнятися серйознішою роботою… Та крамп його так просто не зміг відпустити. Хлопець впевнений, що в 34 роки можна бути хорошим танцівником, і це він прийшов довести на наш проект.

4

Читайте також: Золотий квиток від ТОКІО отримав танцівник із США!

Дивовижний виступ учасника зірвав глядацькі овації. Навіть сама Тетяна Денисова піднялася з суддівського крісла, щоб поаплодувати досвідченому танцівникові.

5

«Євген, ви знаєте, робота суддів – говорити, розкладати все по місцям. Але для мене це не танець, а філософія! Це мистецтво танцю. Тому я не хочу, щоб будь-хто щось говорив», – звернулася до конкурсанта Тетяна і вручила заповітний квиток у ТОП-100.

Кожен член журі привітав Женю з хорошим виступом і потиснув йому руку. Навіть після того, як учасник зійшов зі сцени, суддівські коментарі не закінчилися. Вражені гуру танцю залишилися під враженням від побаченого.

6

А подивитися номер Жені можна тут: 

Video: Крампер впечатлил Татьяну Денисову мужественным исполнением

Жене Грибову 34 года, и его жизнь посвящена крампу. Этот особенный стиль танцуют только настоящие мужчины, а наш участник именно такой.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.