Танці. World of Dance

Золотий квиток від ТОКІО отримав танцівник із США!

Найінтернаціональніший кастинг 9-го сезону підійшов до кінця. Танцівники з усього світу з’їхалися до сонячної Одеси, щоб показати свої вміння авторитетним суддям. А чотвертим членом журі став відомий хореограф TOKYO.

ТОКИО

Яскраві конкурсанти з Франції, США, Італії та Болгарії показали гідний танцювальний рівень. Однак не всім з них вдалося легко потрапити до ТОП-100 найкращих. Хто ж став тим самим щасливчиком, який без сумніву отримав право боротися далі?

Італієць Нагато показав на сцені рідної стиль – «VOGUE». Хлопець сподівався вразити суддів довершеними лініями рук і енергетикою, однак у нього вдалося лише перше…

Чарівна Тетяна Денисова звернулася до італійця: «Мені здається, що сьогодні ти просто забув свою корону…».

Нагато пішов зі сцени з порожніми руками, так і не отримавши заповітний квиток до сотні кращих.

нагато

Ще один учасник кастингу – болгарин з неймовірною зовнішністю. Василь Діпчіков – успішний актор, а також модель відомої марки нижньої білизни «Calvin Klein». Мета хлопця на проекті – довести, що він не лише чудово виглядає, а ще й талановито танцює. З першої спроби в учасника не вийшло це зробити, і його відправили на хореографію.

дипчиков

А ось американцеві Каю Ліню пощастило набагато більше. Для хлопця було дуже важливо показати хороше соло, адже один з членів журі – його вчитель. Як виявилося, учасник приїхав в Україну спеціально для того, щоб побачитися з TOKYO! І його приїзд став не даремним.

Похвалитися відмінним результатом може і француз Ерік Гліссант. Хлопець продемонстрував на сцені як танцювальні, так і акторські здібності, вразивши всіх суддів.

Наймолодші учасники проекту нітрохи не поступилися своїм дорослим конкурентам. Малюки один за одним отримували свої квитки і, тим самим, змушували нервувати досвідчених танцівників. Серед маленьких конкурсантів, які пройшли далі: Аліна Уланська, Вікторія Федюк, Олег Зуган.

пвып

А ось для юної одеситки Саші Федорової Влад Яма підготував додаткове випробування, поставивши її в пару ще з одним представником бальних танців – Олегом, який легко отримав квиток прямо перед виходом дівчинки. Але дитина не розгубилася і, станцювавши імпровізаційний номер з новоспеченим партнером, пройшла далі!

Всім конкурсантам, яким не вистачило зовсім трохи для того, щоб потрапити до сотні, випала ще одна можливість це зробити – на хореографії. Конкурсантам запропонували станцювати сексуальну постановку під керівництвом екс-учасників проекту Ілони Гвоздьової і Тимофія Пендика. Показати пристрасть на сцені вдалося тільки кращим з кращих! Серед них: Вадим Ковальченко, Настя Шуплецова, Оля Дедушкевіч і Василь Діпчіков!

ар

Новий суддя шоу TOKYO отримав право вручити золотий квиток найкращому, на його думку, учаснику відбору. Ним став вихованець хореографа – Кай Лінь! Це означає, що в наступних випробуваннях в американського танцівника будуть деякі переваги.

kaj1

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.