Танці. World of Dance

Суперфіналістка «Танцюють всі! -6» Яна Заєць стала мамою

Яна Заєць (за чоловіком Петрова) стала суперфіналісткою шостого сезону шоу «Танцюють всі!», успішно побудувала кар’єру хореографа і зовсім недавно стала молодою мамою. 10 січня у Яни народився син! Незважаючи на те, що після пологів пройшло зовсім мало часу, у дівчини багато планів на майбутнє, в тому числі і щодо танцювальної кар’єри. Яна поділилася з журналістами STB.UA подробицями найголовнішої події в житті її родини.

_J0C3189

Яно, як Ви себе почуваєте після пологів? Чи все пройшло добре?

Самі пологи пройшли важкувато, але з цим щастям, яке зараз лежить на колінах, все, слава Богу, добре.

Ви назвали сина Іваном. Як відбувався вибір імені?

У мене було багато варіантів імен, як я б хотіла назвати дитину. Але у мого чоловіка прізвище Петров, і у нього було тільки 2 імені на вибір: Іван або Степан. Він так вибрав, і я з ним погодилася. Як він сказав, так і було.

1937005_10153703312697850_5967166872703610981_n

Читайте також: Приходь на кастинги дев’ятого сезону «Танцюють всі!»

Чи допомагають Вам бабусі або няні?

Так, мама мого чоловіка постійно зі мною. Вона мені дуже допомагає, але я намагаюся, поки можу, сама весь час бути поруч з дитиною.

Ви продовжували танцювати під час вагітності?

Я займалася, але дуже мало і акуратно. Робила розтяжки, наприклад. Викладала я аж до восьмого місяця, а їздила в робочі поїздки в Москву і на 9-му місяці. Спокійно їхала в поїзді і не переживала. Я приблизно знала термін і відчувала, що все добре. Вся вагітність пройшла взагалі розкішно. Слава Богу, в найвідповідальніший момент чоловік перебував поруч зі мною, адже у нас були партнерські пологи. Якби не він, не знаю, як би все пройшло. Складність була в тому, що я колишня спортсменка, тому було трохи важко.

Як Ви поєднуєте роботу в Open Kids і роль молодої мами?

Вони зараз будуть активно розкручуватися, планується новий кліп з відомим артистом, поки не відкрию карти, з ким. У них нові фотосесії та інша деятальность. Я працюю за їхнім графіком, іноді вибігаю ненадовго до студії. Чоловік же постійно з ними, вони записують разом нові пісні і плідно розвиваються, а я спілкуюся з усіма в телефонному режимі. Зараз планується сольний концерт в Москві і тур Україною.

_J0C3593

Як скоро плануєте продовжити танцювальну кар’єру? І чи плануєте взагалі?

Я поки не замислююся про це, тому що чоловік поки проти. Я б і хотіла вже починати потроху займатися, але оскільки я поки годую, Юра каже, що нікуди поспішати. У дев’ятому сезоні «Танцюють всі!» я б хотіла дати якусь хореографію. Зараз якраз проходять кастинги в різних містах України, тому запрошую всіх взяти в них активну участь і здійснити свою мрію!

Розкажіть трохи про найближчі плани.

Я створила проект з дітками, поки хочу займатися з ними, я від цього кайфую. Може, поставлю якийсь спектакль разом з Танею Денисовою, сподіваюся на неї. Вона теж хотіла щось придумати в Україні.

Читайте також: Христина Заяць і Віктор Томашек підтримають танцюристів на кастингах

Ви підтримуєте з нею теплі стосунки?

Так, звичайно, це мій перший педагог, вона завжди поруч.

Що змінилося в житті з появою дитини на світ?

Змінилося все. Найважливіше, що змінилося моє ставлення до дітей. Я і раніше займалася з ними, але зараз я стала більш м’якою. Ще змінилося відчуття життя. А так просто з’явилася людина поруч, яку ти відчуваєш і любиш. Неважливо, що ти не спиш ночами. Коли ти дивишся на нього, це велике задоволення.

Редакція сайту вітає Яну з важливою і приємною подією в житті. Бажаємо новоспеченій мамі і її сім’ї здоров’я, терпіння, подолання нових висот і тільки позитивних емоцій!

Анастасія Полощанюк

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.