Танці. World of Dance

Влад Яма зізнався, яких жінок вважає легкодоступними

Влад Яма – публічна людина і шоумен, якого, як думає багато хто, привертають такі ж яскраві і привабливі дівчата. Танцюрист, хореограф і суддя розповів журналу «Отдохни», що насправді йому не подобаються відверті та занадто спокусливі наряди на дівчатах, а тим більше – на своїй другій половинці.

– Коли я дивлюся на дівчину, перше, на що я звертаю увагу – це її постава. Мені не подобаються жінки, які сутуляться, вважаю, що це вбиває левову частку жіночої чарівності. Красива постава може до невпізнанності змінити будь-яку фігуру, про це дуже важливо пам’ятати кожній жінці.

Читайте також: 10 фактів про Костянтина Томільченка, яких ви точно не знали

Демонстрація декольте дозволить привернути до себе увагу, але не думаю, що це той самий вірний спосіб завоювати чоловіче серце, який однозначно працює. Особисто мені здається, що найчастіше все відбувається навпаки – чим глибше декольте, тим менше в жінці загадки і, відповідно, вона не викликає особливого інтересу. А взагалі дуже відкрите декольте у мене асоціюється з легкодоступністю.

Мені не хотілося б, щоб моя кохана дівчина з’являлася в суспільстві з глибоким декольте – навряд чи б мені таке вбрання сподобалося. Хоча, якби моя дівчина з’явилася десь на публіці з глибоким декольте, однозначно всі чоловіки мені б дуже сильно заздрили.

opros - копия

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.