Танці. World of Dance

Ілля Мірошниченко присвятив соло товаришеві, загиблому на війні

Ілля Мірошниченко довго не роздумував, про що буде його фінальне соло і найважливіше визнання в житті. Хлопець зважився розповісти про те, що довго мучило його душу, для того, щоб виплеснути негативні емоції і позбутися від туги.

IMG_9245

Ілля розповів, що брав участь у початку заворушень на Майдані. Тоді він не знав, чим це згодом закінчиться. По дорозі на Майдан танцівник зустрів кількох хлопців, які йшли на площу, і попросився приєднатися до їхньої компанії, адже одному йти туди було страшно. Особливо йому запам’ятався один з хлопців на ім’я Рома.

Читайте також: Таня Вицуп зізналася, що її серце вільне

Коли Ілля перебував у самому осередку дій і почав труїтися випарами від шин, ця небайдужа людина відвела його від злощасного місця. «Якби я тоді залишився, то міг би тут вже не сидіти. Мені залишилося сказати йому спасибі, що не залишив мене там», – ледве стримував сльози танцюрист. Після соло Ілля видихнув з полегшенням, оскільки він поділився тим, що не давало йому радіти життю. «Мені полегшало. Я тепер не буду постійно думати про це, а буду просто згадувати», – зазначив учасник.

Щире соло Іллі Мірошниченка дивіться тут:

Video: Илья Мирошниченко посвятил соло товарищу, погибшему на войне

После соло Илья выдохнул с облегчением, так как он поделился тем, что не давало ему радоваться жизни.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.