Танці. World of Dance

Глибока постановка про сліпців примирила давніх суперників

Першим етапом сьомого випробування в «Танцюють всі!» стало завдання від Тетяни Денисової. Суддя завжди ставила цікаві, драматичні і глибокі постановки, тому й її задумка щодо ідеї хореографії обіцяла бути незвичайною. Так і сталося. У танцювальних залах учасники побачили картини і повинні були показати в танці те, що відбувалося до моменту, зображеного на полотні.

6ovf

Давнім противникам Тані, Іллі Чижику і Ільдару дісталася картина «Притча про сліпих» Пітера Брейгеля. Ілля добре знав цю картину, і йому дуже сподобалося те, що їм випало показувати у випробуванні. Кожен учасник почав думати про ідею постановки, і це знову вилилося в суперечку. Особливо старалися довести свою точку зору Таня і Ільдар, але Ілля поставив крапку в їхніх розбіжностях. «Я подивилася на Іллю з іншого боку. Він думає-думає, а потім бац – і геніальна ідея. Я йому дуже вдячна», – сказала Таня. Ільдар теж був радий, що вони прийшли до чогось загального, зазначивши, що їхній партнер дуже допоміг команді. Танцюристи вирішили, що ця картина була обрана для них не даремно, і вони змогли помиритися після довгого періоду сварок.

Читайте также: Стало известно, кто будет бороться за победу в прямом эфире

Зібраність, хороша ідея номери і талант танцюристів допомогли їм відмінно виступити, і судді визнали їх постановку найкращою. «Це геніально, я захоплена», – поділилася враженнями Тетяна Денисова після танцю учасників.

Шедевральну, за словами суддів, постановку дивіться тут:

Video: Глубокая постановка о слепцах примирила давних соперников

Танцоры решили, что данная картина была выбрана для них не зря, и они смогли помириться после долгого периода ссор. Судьи признали их постановку лучшей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.