Танці. World of Dance

Учасник переконаний, що танцює класику краще за соліста театру

Танцювальний батл набирав все більших обертів, а учасників ставало все менше. До свого виходу на сцену готувалися два суперники, Віктор Томашек та Ілля Мірошниченко. Соліст театру не вважав Іллю серйозним конкурентом і навіть посміювався з цього приводу. «Зі мною хтось конкурує, я комусь не подобаюся?», – іронізував Томашек. Він виступив у властивій для себе манері і продемонстрував «великі» стрибки з класичного балету.

66

Ілля вирішив, що зараз саме час здивувати як глядачів, так і колег-учасників двадцятки. «У мене була перша думка, що з ним можна потягатися в класиці. Але коли я надягнув степівки, то побачив у нього переляк в очах. Такий «нежданчик» був», – посміхався Ілля. Танцівник був упевнений, що покаже контемп іншим разом, а в батлі з Вітею йому потрібно завойовувати увагу глядача іншим шляхом. Крім степа, він зробив кілька стрибків, щоб показати свій високий рівень майстерності.

Читайте також: Судді вперше за довгий час похвалили учасницю за її танець

Шанувальники шоу, які зібралися на Хрещатику, однаково добре зустріли як одного, так і іншого учасника. Проте суддя вирішував, хто стане переможцем у змаганні. Костянтин Томільченко оголосив нічию, але Ілля з нею був не згоден. «Мені здалося, що я повинен був перемогти», – сказав хлопець.

Танцювальний батл двох амбітних хлопців дивіться тут:

Video: Участник убежден, что танцует классику лучше солиста театра

Танцовщик был уверен, что покажет контемп в другой раз, а в батле с Витей ему нужно завоевывать внимание зрителя другим путем.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.