Танці. World of Dance

Ільдар Гайнутдінов став першим суперфіналістом восьмого сезону

Ільдару Гайнутдінову довелося на цьому тижні найскладніше. Він ледве встиг з полегшенням видихнути після номера за життя, як довелося битися на танцювальному батлі. 14-річний танцівник боровся з найбільшою кількістю учасників, серед яких були і його головні противники на проекті.

ifhjk

Хлопець танцював один на один з Іллею Чижиком, Стасом Турмовичем, Іллею Мірошниченко та Танею Вицуп. З Іллею і Танею напередодні у нього був неприємний інцидент, після якого він і потрапив до номінації. «Я і Таня – що це? Для мене було дуже важливо цей батл виграти. Потрібно показати все, що ти можеш», – готувався до конкурсу Ільдар. Таня програла змагання і зізналася, що дійсно танцювала гірше за суперника. «Це був мій ганебний вихід», – сказала дівчина.

Читайте також: 12-річна танцівниця здивувала глядачів відвертим танцем

Наприкінці випробування у Ільдара відкрилося друге дихання і він став танцювати з ще більшою ретельністю і завзяттям. «Він молодець, реально здивував мене сьогодні. У нього кожного разу був різний посил», – зазначив Тимофій, з яким у Ільдара теж склалися не найтепліші стосунки. Талант юного танцівника приніс йому глядацькі голоси і впевнену перемогу в змаганні. Призом за найсильніший виступ стало право першим потрапити в прямі ефіри шоу «Танцюють всі!». «Мій світ просто перевернувся на 180 градусів. Невже мрія збулася? Всі мене підтримували, як найкращі друзі. Це було дуже приємно», – радів своєму успіху переможець.

Вирішальні виступи танцюристів і оголошення переможця дивіться тут:

Video: Ильдар Гайнутдинов стал первым суперфиналистом восьмого сезона

Талант юного танцовщика принес ему зрительские голоса и уверенную победу в соревновании. Призом за самое сильное выступление стало право первым попасть в прямые эфиры шоу «Танцюють всі!».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.