Танці. World of Dance

Танцюристи ризикнуть своїм здоров’ям заради місця у проекті

На 18 кращих учасників шоу «Танцюють всі!» чекають найбільш екстремальні і захопливі випробування. В унікальних соло «Знаки зодіаку» кожному танцюристові належить вжитися в образ одного з 12-ти знаків зодіаку. У них буде всього кілька годин для того, щоб створити незвичайну і впізнавану хореографію. Показувати результати виконаної роботи перед суддями учасники будуть у вогняному колі.

IMG_0103

У другому конкурсі учасники будуть розподілені на дві команди. Танцюристи познайомляться з пенсіонерами з клубу «Життєлюб», які полюбляють танцювати. Кожній команді належить створити танцювальні постановки, запровадивши туди вікових танцюристів -пенсіонерів (їх вік від 65 до 93 років). Не всі літні учасники будуть прислухатися до думки молодих. На Співочому полі пройде грандіозний спільний концерт, і оцінювати кращу з команд будуть найдоросліші глядачі нашого шоу. Чи зможуть новоспечені колективи прийти до спільного знаменника і продемонструвати якісний танець?

Читайте також: Учасник вдарив Влада Яму під час танцю

І, нарешті, прийде черга найунікальнішого випробування сезону! Учасникам доведеться танцювати на машині, яка буде рухатися з великою швидкістю. Хто з танцюристів ризикне виконати танець, який поставить під загрозу його перебування на проекті?

Дивіться випробування на межі можливого цієї п’ятниці, 20 листопада, о 20:00 на телеканалі СТБ!

Video: Танцоры рискнут своим здоровьем ради места в проекте

18 лучших участников шоу «Танцюють всі!» ждут самые экстремальные и захватывающие испытания.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.