Танці. World of Dance

Команда «FISH CREW» поставила кращий танець за 2 години на звалищі

Учасники групи «FISHCREW» на аукціоні вибрали боді-арт як елемент костюма, віддавши за нього майже всі виручені гроші. Репетирувати їм належало на звалищі протягом двох годин. «Ви розпорядилися грошима вельми дивно», – зазначив ведучий шоу Дмитро Танкович.

екк

Експрес-підготовка до номера змусила понервувати всіх членів колективу, в якому були Ілля Чижик, Тетяна Вицуп, Христина Заяць, Влад Христюха, Бахтіяр Ібрагімов і Саша Бородіна. Однак танцюристи швидко взяли себе в руки. Якщо під час заробляння грошей команда пережила і сльози, і проблеми з музикою, і інші неприємності, то під час постановки ні про які проблеми не було й мови. Щоб не зіпсувати танець і не витрачати час на суперечки і непотрібні обговорення, кермо влади було віддано Тані Вицуп, яка змогла знайти красу і ідею для номера на звалищі. «Хтось бачить сміття і сморід, а я знайшла тут своє натхнення, свободу і тишу», – розповіла Таня.

Читайте також: Команда «POKEMONY» мало не побилася з суперниками по двадцятці

«Те натхнення, яке відвідало вас на звалищі, відвідало й нас тут. Це було дуже пристойно», – сказала Тетяна Денисова про танець команди. Судді одноголосно віддали перемогу і грошовий приз, який зібрали самі учасники, команді «FISHCREW». «Я не знаю, як можна було за 2 години поставити таку геніальну хореографію», – говорив про постановку Ілля Мірошниченко. Учасники інших груп зізналися, що якби вибір робили вони, то теж оголосили би переможцем ту ж команду.

Глибокий танець команди «FISHCREW» дивіться тут:

Video: Команда «FISHCREW» поставила лучший танец за 2 часа на свалке

Судьи одноголосно отдали победу и денежный приз, который собрали сами участники, команде «FISHCREW».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.