Танці. World of Dance

Костянтин Томільченко влаштував змагання у своїй команді

Якщо Влад Яма і Тетяна Денисова практично без сумнівів вирішили, хто від їх команди буде виступати в дуеті, то Костянтин Томільченко визначився не відразу. Він відібрав кілька пар, з яких під час репетиції вибирав кращих. Головним завданням для хореографа було знайти відповідного персонажа для образу чорта.

ккц

Костянтин розглядав кандидатури Вови Галенка, Бахтіяра Ібрагімова та Станіслава Турмовича. Разом з Вовою танцювала Даша Коваль, партнеркою Бахтіяра стала Олена Подольська, а Стас вчив танець з Танею Огурцовою. По ходу роботи суддя побачив, що Вова поводиться як дитина, Бахтіяр занадто мужній для цієї ролі, а Стас ідеально підходить. «У Стаса з Танею вийшов повністю номер. Вони з початку і до кінця його поставили. Подивимося, може, ми і прогадали, не знаю», – поділився враженнями Костянтин Томільченко.

Читайте також: Тетяна Денисова в останній момент замінила танцюриста в дуеті

«Нехай буде Стас, він теж класно танцює», – сказав Вова, якого не вибрав хореограф. Незважаючи на те, що суддя сумнівався у своєму виборі, в результаті хореограф видихнув з полегшенням. Команда під його керівництвом перемогла у випробуванні і залишилася в проекті в повному складі.

Як танцівники боролися за право представляти команду Костянтина, дізнайтеся у ВІДЕО:

Video: Константин Томильченко устроил соревнование в своей команде

Несмотря на то, что судья сомневался в своем выборе, в результате хореограф выдохнул с облегчением. Команда под его руководством победила в испытании.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.