Танці. World of Dance

Проект покинули відразу дві учасниці двадцятки

Перший містичний конкурс для двадцяти кращих в шоу «Танцюють всі!» став справжнім святом, адже він зібрав улюбленців глядачів з різноманітних проектів СТБ. Зірки проектів «Зважені та щасливі», «Холостяк», «Х-фактор», «МастерШеф», «Україна має талант», «Хата на тата» і «Танцюють всі!» оцінювали танцювальні здібності учасників.

u0QFvkXWw5U

Танцівники ТОП-22 самі вибирали собі хореографів з числа суддів, які й ставили загадкові танці. Крім групових номерів, хореографи представили виступи солістів: Олександри Бородіної, Тетяни Вицуп та Іллі Чижика.
Командам належало показати ще дуетні постановки, і наставники визначилися з ними досить швидко. Від колективу Влада Ями виступили Дмитро Позовний і Стефанія Мфуну, Костянтин Томільченко дав шанс проявити себе Станіславу Турмовичу та Тетяні Огурцовій. Тетяна Денисова спочатку зробила ставку на одного зі своїх фаворитів, Віктора Томашека, але після невдалої роботи танцівника з Мариною Мазепою на його місце став Тимофій Пендик.

Читайте також: Тетяна Денисова розплакалася через танець учасниці

Зіркові учасники проектів у більшості віддали перевагу команді Костянтина, і решті учасників довелося голосувати проти своїх товаришів. У підсумку за своє життя в кінці тижня потрібно було танцювати Джейн і Христині. «Було дуже незрозуміло і неприємно», – сказав Влад Яма після того, як учасники його групи майже одноголосно проголосували проти Христини.

Наступним етапом випробувань став заводний і швидкий чарльстон за майстер-класом Ксенії Пархацької. Судді приготували учасникам сюрприз: вони будуть танцювати на витривалість на  сцені, що обертається. Табу – імпровізація і відсутність руху. «Це ера 20-го століття. Сцена і темп будуть прискорюватися. Це дуже екстремально», – сказала хореограф. Деякі дуети не протрималися й хвилини, але два з них приємно здивували членів журі: Еліна Антонова і Дмитро Позовний протанцювали без зупинок більше 14 хвилин, а Ілля Чижик з Мариною Мазепою випередили їх всього на кілька секунд.

RLD7NHZhve4

Призом для переможців судді вибрали імунітет на весь наступний тиждень. За життя за підсумками конкурсу повинні були боротися Бахтіяр Ібрагімов, Станіслав Турмович, Тетяна Огурцова, Олена Подольська та Влад Христюха.

Читайте також: Тимофій Пендик розповів у фінальному соло про найпотаємніше

Прийшов час випробування за життя, і ним став танець на пілоні. Судді промовчали лише про одне: танцювати хлопці та дівчата будуть під водою. «Це соло за життя, ніхто не говорив, що може бути легко», – сказав Влад Яма. Така новина приголомшила учасників, але їм довелося перебороти свій страх і виступити. На жаль, через травму під час тренування проект покинула Тетяна Огурцова, а решта посилено готувалася до випробування до кінця. Судді прийняли рішення, що з дівчат, які боролися за життя, повинні піти Джейн Ситенко, а хлопці залишилися в повному складі.

Як пройшли перші випробування топ-22 кращих танцюристів, дивіться тут:

Video: Проект покинули сразу две участницы двадцатки

Одна из девушек ушла из проекта "Танцюють всі!"по решению судей, а другая получила травму и не смогла продолжать борьбу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.