Танці. World of Dance

Віщий сон допоміг учасниці потрапити до сотні кращих танцюристів

Марина Мазепа не вірить в містичні явища, але віщі сни, які не раз бачила дівчина, часто збувалися. Майбутня професія танцівниці, пов’язана з хореографією, їй теж наснилася. У сні дівчина танцювала на лузі, залитому сонячним світлом, і відчувала себе повністю щасливою. Її вибір не зрозуміли багато людей з її оточення і називали роботу Марини непристойною. Незважаючи на це, дівчина звикла довіряти підказкам, які підсвідомість дає їй уві сні.

ry4

Танцівниця приходила на проект в сьомому сезоні, вибравши для виступу складну ідею «генезису». Як тоді, так і зараз дівчина робила ставку на талановиту задумку номера. «Цього року мені приснився образ сфінкса. Я хочу вірити, що цей сон мені щось підказує, і все не просто так».

Читайте також: Зірка українських кліпів повернулася, щоб потрапити до двадцятки

«Мені подобається тема, яку ти підняла, і зробила ти це дуже професійно», – прокоментувала Тетяна Денисова виступ учасниці. Суддя додала, що вона дивилася танець дівчини, затамувавши подих. «За такий танець ми не маємо права зробити нічого іншого, окрім як дати тобі цей квиток», – сказав слідом за колегою Влад Яма і вручив Марині квиток до сотні.

Незвичайний і таємничий танець Марини Мазепи дивіться тут:

Video: Вещий сон помог участнице попасть в сотню лучших танцоров

Марина не верит в мистику, но вещие сны, которые не раз видела девушка, часто сбывались. В этот раз ей приснился образ сфинкса, который помог пройти в ТОП-100.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.