Танці. World of Dance

Дівчина, що слабо чує, здивувала суддів музичним виконанням танцю

маленькій  танцівниці було всього три роки, вона захворіла на запалення легенів. Виліковна і, здавалося б, не надто серйозна хвороба істотно змінила життя малятка назавжди. «Лікарі прописали антибіотик, і він не підійшов. Зараз я практично не чую, ловлю якісь звуки, і це невиліковно. Я не шукаю допомоги і буду працювати нарівні з усіма», – розповіла дівчина.

ttt

Для свого виступу Діана вибрала образ амазонки, дівчини-воїна, який був їй близький. Учасниця все життя боролася з байдужістю оточуючих і власними проблемами. Після східного танцю з елементами єдиноборств першим слово взяв Костянтин Томільченко. Він подякував танцівниці за оригінальність і сказав, що його це підкупило.

Читайте також: Тетяна Денисова провчила самовпевненого танцюриста

Влад Яма розділив думку колеги: «Ви вмієте танцювати, це було музично, і ми не маємо права відправити вас додому». Тетяна Денисова зазначила, що на кастинги приходять дівчата з тим же войовничим образом і гарною технікою, але в них немає вогню. «У вас вогню предостатньо. За нього та оригінальність ми візьмемо вас до сотні», – резюмувала суддя.

Войовничий танець сильної дівчини дивіться в ВІДЕО:

Video: Слабослышащая девушка удивила судей музыкальным исполнением танца

После болезни, перенесенной в детстве, девушка практически не слышит, и это неизлечимо. Она не хочет помощи и будет бороться наравне со всеми.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.