Танці. World of Dance

Костянтину Томільченку не сподобався танець провідного соліста театру

На сцену «Танцюють всі!» приходили різні учасники, які танцювали в різних стилях, були різного віку, з різним досвідом та подачею. Віктор Томашек став першим провідним солістом театру, який прийшов на проект.

rtyu

Він розповів, що своїм приходом у шоу хлопець хотів привернути увагу матері, яка навіть не знає, що Віктор танцює і домігся успіхів у танцювальній кар’єрі. Учасник сподівався, що зможе нагадати їй про себе.

«Я жив з мамою, а вона грішила алкоголем. Мені було дуже соромно навіть друзів запросити на день народження. Я просив її не пити, але я їй був не потрібен», – розповів Віктор. Хлопець впевнений, що вона навіть не уявляє, що він тепер соліст у театрі. На сцені учасник виконав варіацію Філіпа з балету «Полум’я Парижа».

«Це божественно, які прекрасні ноги», – милувалася Тетяна Денисова під час танцю учасника, але Костянтин Томільченко залишився незадоволений. Він порівняв хлопця з Михайлом Баришниковим не на користь Віктора. «Мене не влаштовують емоції і подача. Де полум’я? »- запитував суддя. Щоб довести, що характер у нього є, хлопець виконав танцювальну партію ще раз і після цього отримав свій квиток у сотню.

Що Костянтину Томільченко не сподобалося в танці Віктора, дізнайтеся тут:

Video: Константину Томильченко не понравился танец ведущего солиста театра

Виктор Томашек стал первым ведущим солистом театра, который пришел на проект. Его танец вызвал недовольство Константина, так как парень не показал эмоции.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.